Loading...

آموزش زبان انگلیسی

معرفی آموزشگاه زبان خزائلی

من داتیس خزائلی هستم و بعد از پدر بزرگوارم در راستای آموزش زبان انگلیسی، مدیریت آموزشگاه را بر عهده دارم. خیلی خوشحالم که در خدمتتان هستم. آموزشگاه زبان خزائلی در استان البرز از اواخر دهه 60 فعالیت آموزشی خود را آغاز کرد و از آن زمان تا به امروز صدها بلکه هزاران فارغ‌التحصیل رشته زبان انگلیسی را به جامعه تقدیم کرده است. می‌توانم بگویم آموزشگاه زبان خزائلی از قدیمی‌ترین آموزشگاه‌های شهر کرج و استان البرز و از اولین برگزار کنندگان دوره‌های TCC (دوره تربیت مدرس) می باشد. ما توانسته‌ایم در این مدت صدها استاد و افراد متبحر در زمینه آموزش زبان انگلیسی را به جامعه ایران خود تقدیم نماییم.
در این سالیان اتفاقات زیادی برای ما افتاده است، چالش‌های زیادی داشتیم ولی همواره تلاش کرده‌ایم که بهترین‌های خودمان را ارائه دهیم. همیشه به‌روز باشیم و با مطالعه و تحقیق از جدیدترین دستاوردهای تکنولوژی و متد آموزشی مدرن استفاده کنیم و در خدمت شما مخاطبین عزیز باشیم. نتیجه این 4 دهه فعالیت آموزشی، تدریس زبان انگلیسی به نسل‌های مختلف است. کودکان 4-5 ساله آموزشگاه ما نوه کسانی هستند که قبلاً از ما دیپلم گرفته‌اند. این‌ مطالب را برای کسانی که به‌تازگی به کرج تشریف آورده‌اند عنوان کردم وگر نه ساکنین قدیمی کرج حتماً با نام خزائلی و آموزشگاه زبان خزائلی آشنا هستند. امیدوارم بتوانیم پذیرای شما دوستان عزیز نیز باشیم.


با تشکر
داتیس خزائلی

 

معرفی دوره‌های آموزشی آموزشگاه زبان خزائلی

کارگاه‌های آموزشی

شعار ما در آموزشگاه زبان خزائلی این است "زندگی یعنی بازی و یادگیری".
نگاه ما در کارگاه‌ها نگاهی است که بچه‌ها به دنیای اطرافشان دارند. در طرح درس‌هایمان سعی کرده‌ایم به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کنیم که از دنیای کودکان یعنی از طریق بازی وارد مقوله آموزش زبان انگلیسی بشویم.


کلاس‌های کارگاهی که یک سری کارگاه‌های هنر هستند، به دو دسته اصلی تقسیم می‌شوند.

 کلاس‌های Art

که اسمشان را workshop می‌گذاریم.

 

 کارگاه‌های موسیقی.

هدف کلی این کارگاه‌ها آموزش زبان انگلیسی با استفاده از ابزار است.

ابزارهای مختلفی که می‌تواند در کارگاه هنر و یا موسیقی وجود داشته باشد. به‌عنوان مثال ما در کارگاه هنر، تجسم خلاق، تصویرسازی و هر آنچه می‌تواند خلاقیت بچه‌ها رو تحریک، فعال و شکوفا کند مورد استفاده قرار می‌دهیم تا بتوانیم از طریق آن آموزش زبان را به منصه ظهور برسانیم. تمام طرح درس‌ها در کارگاه هنر، قالب بازی‌هایی را دارد که مربوط می‌شود به خلاقیت، تجسم و تخیل بچه‌ها. در کارگاه موسیقی از فیزیک بچه‌ها استفاده می‌کنیم تا زبان انگلیسی را به آن‌ها آموزش دهیم. اینجاست که تحرک و موسیقی می‌تواند حرکت ایجاد کند. برای طرح درس‌های بهتر در آموزش زبان انگلیسی روش اصلی که ما در این کارگاه‌ها استفاده می‌کنیم روش (TPR (Total Physical Response است.
در حقیقت این روش، روش شناخته ‌شده‌ای است برای گروه سنی کودک که بهترین پاسخگویی را دارد. دستور العمل هایی در آن است که بچه‌ها را به اجرای حرکاتی که معلم‌ها از ایشان می‌خواهند وادار می کند. شما می‌توانید نمونه این کار را در آدرس اینستاگرام @khazaelischool ما ملاحظه بفرمایید. کارگاه‌های دیگری نیز به‌عنوان مکمل در کنار این کارگاه‌ها برای آموزش زبان انگلیسی قرار می‌گیرند. ازجمله کارگاه‌های آشپزخانه، کارگاه رنگ و کامپیوتر که برنامه‌ریزی‌های آن به‌صورت مدون و طرح درس‌های بازی تعریف‌شده است.
این مقاله ادامه دارد ...


Refrence:

امتیاز: 4.87 از 15 رای

تاریخ نشر: ۱۳۹۸/۶/۱۲ 9/3/2019 12:00:00 AM https://khazaelischool.com/articles/آموزش-زبان-انگلیسی

Publisher Logo
تهیه شده در: مدرسه زبان خزائلی

We hope this article has been helpful

Would you like to rate this article?

دیدگاه شما:


نام کامل
ایمیل(نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد)
متن پیام

کد زیر را وارد کنید
Captcha Picture