Loading...

دوره‌های کارگاهی

(آنلاین)


مدرسه زبان خزائلی افتخار دارد برای اولین بار آموزش زبان را به روش نوین NLP – TPR برای کودکان شما به فعالیتی لذت‌بخش تبدیل کند. در کلاس‌های کارگاهی سرگرمی‌های هدف‌دار ازجمله بازی، کارتون و انیمیشن، داستان خوانی، کارگاه آشپزی، خمیر بازی، کاردستی و رنگ‌آمیزی کار برگ و نمایش‌هایی در راستای مبحث کتاب انتخاب شده‌اند که به فرزندان عزیزمان کمک می‌کنند علاوه بر یادگیری زبان با انواع سرگرمی‌ها هم آشنا شوند و از آن‌ها لذت ببرند.

در کلاس‌های کارگاهی ما از متد آموزشی Pockets استفاده می‌کنیم که یکی از بهترین و تائید شده ترین کتب آموزشی برای آموزش زبان به کودکان زیر ۹ سال می‌باشد. مدرسین ما به صورت حرفه‌ای آموزش دیده‌اند تا به صورت حرفه‌ای بتوانند اهداف آموزشی ما را با بهترین نحو برای کودکانمان به اجرا درآورند.

برنامه کلاسی:

روزهای فرد مختص دختران صبح و بعدازظهر

روزهای زوج مختص پسران صبح و بعدازظهر

 

با توجه به شرایط کنونی امکان برگزاری دوره به صورت آنلاین نیز فراهم می باشد. پیشرفت مثبت زبان آموزانی که در دوره های آنلاین شرکت کرده اند گویای کیفیت بالای آموزشی بوده و جایگزین مناسبی برای کلاس های حضوری می باشد. ارتباط دو جانبه مدرس و زبان آموز،آپلود کردن تکالیف در قالب فایل ها تصویری، صوتی و نوشتاری در سایت آموزشگاه، ایجاد امکان فضای مناسب برای طرح سوال از جانب زبان آموز و رفع اشکال از جمله امکاناتی است که برای زبان آموز در نظر گرفته شده است تا تمام نیاز های زبان آموز را پوشش دهد.