Loading...

دوره ویژه کودکان

 

برای مشاهده تعریف هر یک از دوره های مربوط به کودک روی لینک مربوط کلیک کنید:

دوره Catch up

دوره Reading & Writing

دوره English Time

دوره Magic Time

خانه زبان و بازی (ویژه کودکان 3 تا 6 سال)

کلاسهای کارگاهی

تمرکز ویژه دوره کودک در بهترین آموزشگاه زبان تخصصی کودکان آنلاین در کرج، بر مهارت‌های گفتاری (Speaking) و شنیداری (Listening) است. بر این اساس کودکان در مدرسه زبان خزائلی تا قبل از یادگیری کامل خواندن و نوشتن به زبان مادر، این مهارت‌ها را در زبان هدف شروع نمی‌کنند. توجه خاص این دوره بر قابلیت‌های دریافتی (Receptive Skills) کودکان از طریق شنیدار و دیدار یعنی خوب دیدن و خوب شنیدن است که در صورت ایجاد اعتماد به نفس در مرور زمان و رسیدن آن‌ها به رشد اجتماعی کافی به تدریج مهارت گفتن هم در آن‌ها پدیدار می‌گردد. لازم به ذکر است که دستیابی به مهارت گفتار در زبان هدف از کودکی به کودک دیگر متفاوت است و هر فرد با توجه به شرایط خاصی که در آن قرار دارد و قابلیت‌های متفاوت خود مهارت گفتن را به منصه ظهور می‌رساند.

ما بر این باوریم که ایجاد مهارت‌های کلامی در کودکان دستخوش فرایندی است که نیاز به صبر و حوصله و سرمایه‌گذاری طولانی مدت والدین دارد. پدر و مادر می‌بایست با مطالعه روی نحوه عملکرد مراکز آموزشی مختلف، آموزشگاه مدنظر خود را انتخاب کرده و به آن مرکز اعتماد کنند و با صبر و شکیبایی در انتظار دیدن آثار روش آموزش در پیشرفت کلامی فرزندشان گردند. اثرات این مهم ممکن است بعد از دو سال آموزش کم کم در کودک ظهور کند. البته تئوریسین‌های روانشناسی زبان و روش‌های آموزشی بر این باورند که فرایند آموزش زبان ممکن است از شش تا نه سال به طول انجامد. پس فراموش نکنید که مراکز آموزشی زبان برای فرزندان شما مکانی برای گذراندن طولانی‌ترین مقطع تحصیلی آن‌ها است که باید با حساسیت و مطالعه کافی انتخاب شوند.

این کلاس‌ها بر اساس جدیدترین متدهای TPR – NLP – CLIL برنامه‌ریزی شده‌اند و زبان آموزان با روش‌های خلاق و نو آورانه و انجام فعالیت‌های فیزیکی و ذهنی به صورت غیرمستقیم زبان را فراگرفته و از زبان انگلیسی همانند زبان مادری استفاده می‌نمایند. شروع این کلاس‌ها برای گروه سنی سه و نیم سال به بالا مناسب می‌باشد. زبان آموزان از همان بدو ورود وارد محیطی انگلیسی‌زبان و شاد می‌شوند. کلیه دروس این کلاس‌ها به صورت مبحثی می‌باشد همراه با فعالیت‌هایی همچون:
 
- ارف، بلز و اجرای موسیقی انفرادی و گروهی
- نقاشی‌های گروهی یا انفرادی
- بازی‌های گروهی هدفمند
- رنگ‌آمیزی کار برگ
- شعر و داستان خوانی
- کارگاه آشپزخانه
- هنرهای نمایشی
- خمیر بازی
- کاردستی
- سفالگری
و دیگر فعالیت‌های مفید و آموزنده برای کودکان شما.

آنچه برای ما بسیار حائز اهمیت است یکدست بودن عزیزانمان در کلاس از نظر سنی و فیزیکی است.
خانه زبان خزائلی هر روز صبح، ورود از ساعت ۷:۳۰ و ۹:۳۰ و ساعات خروج از ساعت ۱۲:۳۰ و ۱۴:۳۰ و همچنین بعد از ظهر ساعت ۱۵ الی ۱۸ فعالیت می‌نماید که بنا به نیاز اولیای عزیز، این مرکز می‌تواند هرروز، ۳ روز زوج و یا ۲ روز یکشنبه سه‌شنبه پذیرای کودکان باشد.
با توجه به شرایط کنونی امکان برگزاری دوره به صورت آنلاین نیز فراهم می باشد. پیشرفت مثبت زبان آموزانی که در دوره های آنلاین شرکت کرده اند گویای کیفیت بالای آموزشی بوده و جایگزین مناسبی برای کلاس های حضوری می باشد. ارتباط دو جانبه مدرس و زبان آموز و ایجاد فضایی شاد و خلاقانه ما را از نظر کاربران به بهترین آموزشگاه زبان تخصصی کودکان آنلاین در کرج مبدل ساخته است. برای مشاهده روش کار ما و موفقیت زبان آموزان از پیج اینستای آموزشگاه دیدن کنید.