Loading...

بهترین مهد کودک زبان به انگلیسی

 

مهد-مکالمه-کوذک-بازی-یادگیری-انگلیسی

در سال‌های اخیر مهدکودک به زبان انگلیسی در کرج بسیار زیاد شده است و تقریباً هر مهدکودکی اقدام به تغییر هویت خود به مهد دو زبانه نموده است؛ اما آیا هر مهدکودکی به زبان انگلیسی می‌تواند کودکان را به‌گونه‌ای که باید پرورش دهد؟ تعریف شما از بهترین مهد کودک به زبان انگلیسی چیست؟

مهدکودک به زبان انگلیسی می‌تواند کمک شایانی به والدین مسئولی داشته باشد که قصد دارند کودک خود را از همان ابتدای پرورش و تربیت با زبان انگلیسی آشنا کنند. اگر به دنبال بهترین مهد کودک به زبان انگلیسی در گوهردشت کرج هستید، اگر کیفیت آموزشی اولویت اول شما است، خانه زبان و بازی خزائلی که به صورت تک زبانه و فقط انگلیسی برگزار می شود، می‌تواند انتخاب مناسبی برای فرزند دلبند شما باشد.

 

نویسنده: شقایق پوریاقوتی

 

امکاناتی که ما را از مهدهای کودک متمایز می‌کند:

 

  • خلق فضای شاد و مفرح

مهدکودک‌های دو زبانه هر روز آموزش زبان دوم برای کودکان دارند در حالی که خانه زبان و بازی خزائلی محیطی تک زبانه و فقط به زبان انگلیسی می‌باشد.

بهترین مهدکودک‌ها رسالت نگهداری از فرزندان شما را دارند ولی ما در خانه زبان نه‌تنها از فرزندان شما نگهداری می‌کنیم بلکه وظیفه اصلی ما آموزش زبان انگلیسی به کودکان در شرایط بسیار شاد و مفرح تر از مهدکودک‌ هاست.

 

  • آموزش مهارت‌های شنیداری، گفتاری به شیوه زبان مادری

این کلاس‌ها برای گروه 5/3 تا 6 سال مناسب می‌باشد. زبان‌آموزان از همان بدو ورود وارد محیطی انگلیسی‌زبان و شاد می‌شوند. کودکان در قالب بازی‌های مختلف هدفمند، کاردستی، شعر و داستان خوانی، نقاشی و آموزش موسیقی با زبان انگلیسی آشنا می‌شوند و به شیوه‌ای که زبان مادری را یاد گرفته‌اند زبان انگلیسی را می‌آموزند.

 

  • امنیت

در مدت‌زمانی که کودکان در مدرسه زبان خزائلی حضور دارند، ما مسئول حفظ سلامت آن‌ها نیز هستیم. ما این مهم را با نصب دوربین مدار بسته در تمامی نقاط، استفاده از متریال مناسب برای کف و دیوارها تا ارتفاع مناسب، شستشوی مرتب کف‌پوش‌ها، نصب روشویی مناسب با قد کودک و ... مرتفع ساخته‌ایم.

 

  • برگزاری کارگاه‌های روان‌شناسی

مشاوران و روان شناسان متخصص کودکی که در این مرکز حضور فعال دارند به مشاهده زبان‌آموزان در حین آموزش می‌پردازند و در صورت تشخیص اختلال یادگیری، اختلالات رفتاری و ... در صورت لزوم با همکاری اولیا به درمان زبان‌آموز می‌پردازند. تعریف بازی‌های مونته سوری متناسب با سن کودکان از دیگر خدماتی است که مشاوران متخصص ما ارائه می‌دهند.

همه این ها در کنار کادر متخصص و آموزش دیده در حیطه آموزش زبان به کودکان، آموزشگاه زبان خزائلی را به بهترین مهدکودک زبان به انگلیسی تبدیل کرده است. ما با بهره گیری از تکنولوژی و نرم افزارهای قدرتمند کلاسهای آنلاین خود را با قدرت برگزار نموده و بازخورد خوبی از زبان آموزان خود دریافت کرده ایم. برای مشاهده نمونه فعالیت های آنلاین ما از اینستاگرام آموزشگاه دیدن فرمایید و جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.


Refrence:

نویسنده:

مترجم: رؤیا کریمی جنابی

امتیاز: 4.79 از 14 رای

تاریخ نشر: ۱۳۹۸/۴/۲۵ 7/16/2019 12:00:00 AM https://khazaelischool.com/articles/خانه-زبان-و-بازی-آموزشگاه-خزائلی

Publisher Logo
تهیه شده در: مدرسه زبان خزائلی

We hope this article has been helpful

Would you like to rate this article?

دیدگاه شما:


نام کامل
ایمیل(نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد)
متن پیام

کد زیر را وارد کنید
Captcha Picture