Loading...

لوح سپید


این برنامه رادیویی آموزش زبان تحت عنوان لوح سپید، فرصت مناسبی را جهت آموزش رایگان زبان انگلیسی برای علاقه‌مندان فراهم می‌نماید. مدرس دوره جناب آقای داتیس خزائلی مدیریت محترم آموزشگاه زبان خزائلی، مرکز تخصصی زبان کودکان می‌باشند.

این برنامه در سال 2013 از رادیو سراسری دانش پخش شد و مورد استقبال مخاطبین از اقصا نقاط ایران قرار گرفت. اقشار مختلفی از شنوندگان جهت تقدیر و تشکر با رادیو دانش تماس گرفتند.

لوح سپید متشکل از 160 برنامه 15 دقیقه‌ای می‌باشد و حول مسائل مربوط به مهارت‌های گفتاری و شنیداری بر پایه ساختار گرامری طراحی شده است. دیالوگ‌ها و صداها مختص آموزشگاه زبان خزائلی می‌باشد و چهارچوبی را معرفی می‌کند که تمام گروه‌های سنی از کودک تا بزرگ‌سال می‌توانند از آن استفاده کنند. مخاطبین محترم با تمرین و تکرار جلسات می‌توانند پس از گذشت 3 ماه به‌راحتی به زبان انگلیسی مکالمه کنند.

مسلماً برنامه‌هایی مانند لوح سپید جهت یادگیری زبان انگلیسی کافی نمی‌باشند و به‌عنوان مکملی در کنار سایر منابع شنیداری مورداستفاده قرار می‌گیرند. مدت‌زمان صرف شده جهت تمرین و تکرار در یادگیری حائز اهمیت است. بدین منظور و جهت سهولت در ابتدای هر برنامه، نیم‌نگاهی به آموزش جلسه قبل خواهیم داشت.

به همراه هر فایل صوتی یک متن نوشتاری صرفاً جهت معرفی مطالب آن جلسه در سایت قرار می‌گیرد و شامل تمام محتوای درسی نمی‌باشد.

اکنون شروع کنیم