Loading...
آدرس آموزشگاه کرج، رجایی شهر، بلوار رستاخیز، خیابان ۱۲ ام شرقی، پلاک ۱۱۹ تلفن آموزشگاه 02634401060

دوره زبان بزرگسالان در کرج

زبان‌آموزی گروه سنی بالای بیست سال برای دوره زبان بزرگسالان در کرج مقوله‌ای خاص است. دلائل مختلفی می‌تواند وجود داشته باشد تا افراد به تحصیل زبان انگلیسی مبادرت ورزند.

حتما بخوانید: دوره ویژه زبان نوجوان در کرج

 

 

برای مشاهده تعریف دوره مربوط به آموزش زبان بزرگسال روی لینک مربوط کلیک کنید:

دوره American English File

تحصیل در دانشگاه‌ها و موسسات خارج از کشور، مهاجرت، تجارت، شرکت در امتحانات بین‌المللی، مسافرت نمونه‌های از دلایل یادگیری زبان در بزرگسالان است. برخی افراد برای پیشگیری از بیماری‌های اعصاب و روان مانند افسردگی و آلزایمر، یا رفع افسردگی بعد از زایمان یا فقط برای پر کردن فراغت و علاقه‌مندی به یادگیری زبان می پردازند. در نهایت همراهی با فرزندان به عنوان کمک به آنها در تحصیل زبان می‌توانند از مواردی باشند که بزرگسالان را به فراگیری زبان ترغیب می‌کند. پیج اینستاگرام مدرسه زبان خرائلی, از بهترین برگزار‌کنندگان برتر دوره زبان بزرگسالان در کرج را دنبال کنید.

ویژگی‌های دوره زبان بزرگسالان در کرج

در این میان، زبان‌آموزان بزرگسال در رسیدن به مکالمه زبان هدف درگیر چالش‌های مختلفی می‌شوند. عدم وجود وقت کافی و اعتماد به نفس از جمله چالش‌های دوره زبان بزرگسال در کرج در یادگیری زبان هدف هستند. شاغلین و مادران خانه‌دار ممکن است به دلیل کمبود وقت, امکان پرداختن به خودآموزی زبان بعد از دریافت درس در جلسات کلاسی را نداشته باشند.

دانشجویان به دلیل کلاس‌های دانشگاهی و مشکلات مربوط به آن ممکن است با کمبود وقت مواجه شوند. البته به نسبت اهمیت موضوع یادگیری زبان هدف در زندگی افراد، ایشان حتما می‌توانند اوقات مشخصی در طول شبانه‌روز را برای شرکت در دوره زبان بزرگسال در کرج پیدا کنند. بنابراین به نسبت هدف شما در زندگی حتما می‌توان زمانی برای مطالعه و تحصیل درس مربوط به زبان خود در طول شبانه روز قائل شوند.

از سوی دیگر، بعضی از زبان‌آموزان در این گروه سنی بزرگسال با مشکل اعتماد به نفس برای شرکت در دوره زبان بزرگسالان در کرج روبرو می‌شوند. یعنی با توجه به گذشت زمان طولانی از آخرین باری که در کلاس زبان بوده‌اند شاید احساس می‌کنند که دیگر امکان یادگیری زبان وجود ندارد.

شاید هم قبلا اصلا تجربه شرکت در کلاس زبان را نداشته‌اند. در این صورت ممکن است تصور کنند, شرکت در کلاس زبان انگلیسی که در آن نمی توانند از زبان مادری خود استفاده کنند باعث گنگی و اتلاف وقت آنها باشند. در این شرایط احساس می‌کنند که مورد تمسخر و خنده افراد دیگر قرار می‌گیرند.

 

 آموزشگاه زبان برای بزرگسالان

بزرگسالان تجربه زندگی گسترده‌ای دارند که فیلتری برای مشاهده یک زبان جدید ایجاد می‌کند. افراد بزرگسال رابطه قوی‌تری با زبان مادری خود دارند. درحقیقت, آنها علاوه بر یادگیری یک زبان جدید باید سایر عادات زبانی را نادیده بگیرند. بزرگسالان باید برای پذیرش ساختارهای زبانی ناآشنا و شناسایی الگوهای فراگیر تلاش بیشتری داشته باشند. کسب نمره قبولی در آزمون‌های زبان بین‌المللی برای اقامت, تحصیل یا بورسیه تحصیلی در کشور دیگر اجباری است. 

 

آموزش زبان به بزرگسالان بدون تجربه آموزشی

افراد بزرگسال که تجربه آموزش رسمی ندارند, با چالش‌های منحصر‌به‌فرد برای یادگیری زبان انگلیسی مواجه هستند. تحقیقات نشان می‌دهد, که این گروه خاص به برنامه‌ها و کلاس‌های سطوح ابتدایی برای شروع یادگیری زبان نیاز دارند. مدرسین دوره زبان بزرگسالان در کرج, بهترین روش‌های تدریس زبان انگلیسی را برای زبان‌آموزان بکار می‌گیرند. آنها از تکنیک‌های PD که بر تقویت نقاط قوت و رفع نیاز‌های زبان‌آموزان تمرکز دارند, بهره می‌گیرند. منابع متعددی برای مطالعه و یادگیری حرفه‌ای نحوه آموزش زبان انگلیسی وجود دارد.

اهداف دوره زبان بزرگسال در کرج

شروع آموزش زبان انگلیسی باید با درنظر گرفتن هدف نهایی همراه باشد. تسلط به زبان انگلیسی به چهار مهارت گوش دادن, صحبت کردن, خواندن و مهارت‌های نوشتن نیاز دارد. این مجموعه مهارت‌ها, پایه و اساس برنامه‌ریزی کلاس‌های زبان انگلیسی است. علاوه بر این, تعیین اهداف دوره زبان بزرگسالان در کرج برای تعیین انتظارات مهم است. فرایندهای منظمی برای بحث‌ها, کار‌گروهی و غیره درنظر بگیرید و هدف هر فرایند را با زبان‌آموزان در میان بگذارید. آموزشگاه زبان انگلیسی خود را به عنوان محیطی معرفی کنید که با هدف همکاری و نظر اعضا فعالیت می‌کند.

جامعه زبان‌آموزان را در اولویت قرار دهید و به افرادی که مدتی از یادگیری زبان انگلیسی دور بودند, فرصت دهید. اهداف و انتظارات را در هفته اول مشخص کنید تا زبان‌آموزان تجربه یادگیری خوبی داشته باشند.

 

دوره زبان انگلیسی بزگسالان در کرج

 

ارزیابی نیاز‌های زبان‌آموزان بزرگسال

بزرگترین چالش تدریس دوره زبان بزرگسالان در کرج, تنوع گسترده سطوح مهارت زبان‌آموزان است. پیشرفت زبان‌آموزان بزرگسال را به طور منظم بررسی کنید که مطمئن باشید, هیچ‌یک از زبان‌آموزان نمی ماند. بررسی سطح یادگیری زبان‌آموزان می‌تواند از طریق آزمون کتبی یا مشاهدات و پرسش‌های شفاهی باشد.

زمان آموزش به زبان‌آموزان بزرگسال, آگاهی از تعهدات آنها در خارج از کلاس نسسبت به خانواده و کار بسیار مهم است. به زبان‌آموزان اطمینان خاطر دهید که به برنامه‌ها و مسئولیت‌های خارج از کلاس آن‌ها اهمیت می‌دهید.

بررسی سوابق تحصیلی و آموزشی زبان‌آموزان

فرهنگ‌ها و تجربیات زندگی زبان‌آموزان بزرگسال, بسیار ارزشمند است. برخی زبان‌آموزان در زبان بومی خود مدارک معتبری دارند و برخی دیگر با آموزش رسمی آشنایی چندانی ندارند. سطوح مختلف یادگیری را در دوره زبان بزرگسال در کرج بررسی کنید. یادگیری زبان انگلیسی گاهی به استرس‌های روزمره کاری و زندگی در بزرگسالان می‌افزاید. بنابراین, محیط آموزشگاه را با احساس امنیت, حمایت و احترام به زبان‌آموزان مدیریت کنید.

آموزش زبان انگلیسی مطابق با دنیای واقعی

بزرگسالان به ایجاد ارتباط بین کلاس زبان انگلیسی و دنیای واقعی اهمیت می‌دهند. آنها به دنبال برقراری ارتباط زبان انگلیسی با زندگی روزمره خود هستند. بنابراین, برنامه‌های درسی خود را عملی و کاربردی برنامه‌ریزی کنید. واژگانی در مورد فعالیت‌های روزمره مانند:  سفارش غذا از رستوران, خرید در فروشگاه یا استفاه از وسایل نقلیه عمومی را در اولویت قرار دهید.

آموزشگاه زبان خزائلی برگزار‌کننده دوره زبان بزرگسال در کرج با بهترین اساتید در کرج می‌باشد که شما زبان‌آموزان محترم می‌توانید برای اصلاع از آخرین شرایط ثبت‌نامی دوره‌های زبان با این موسسه تماس بگیرید.