Loading...
آدرس آموزشگاه کرج، رجایی شهر، بلوار رستاخیز، خیابان ۱۲ ام شرقی، پلاک ۱۱۹ تلفن آموزشگاه 02634401060

پیشینه برند خزائلی


محمد-خزائلی-بنیان گذار-زبان-فنی-کانون زبان-کرج
Mohammad khazaeli
The Founder

آموزشگاه زبان خزائلی به‌عنوان یکی از قدیمی‌ترین و اولین آموزشگاه های زبان انگلیسی در کرج فعالیت دارد. پیشینه برند خزائلی، به اواخر دهه 60 در قالب یک مرکز آموزش زبان فنی در استان البرز باز می‌گردد. مؤسس این مرکز آموزشی، استاد محمد خزائلی از معروف‌ترین اساتید زمان، خدمات فرهنگی بسیاری در زمینهٔ آموزش زبان انگلیسی در این شهر ارائه داده بودند. برای اطلاعات بیشتر در این مورد اینجا کلیک کنید.

بعدها در اوایل دهه هفتاد شمسی فعالیت‌های این مرکز گسترش یافت. دوره‌های متنوع آموزش زبان عمومی در مقاطع و گروه‌های سنی مختلف به فعالیت‌های این مرکز آموزشی اضافه شد. در اواسط دهه هشتاد بنیان‌گذاران این مرکز آموزشی به فکر ارائه خدمات آموزشی به‌صورت متمرکز افتادند. آنها آموزش تخصصی مکالمه زبان انگلیسی کودک را تحت عنوان مدرسه زبان خزائلی، تمرکز اصلی فعالیت‌های خود قرار دادند. خوشبختانه ایده ما, مورد استقبال قابل‌توجه شهروندان کرجی قرار گرفت. 

در حال حاضر فعالیت‌های ما در عرصه خدمات آموزشی کودک زبانزد فرهیختگان و اساتید دانشگاهی جامعه کرج می‌باشد. اگر خانواده‌ای تازه به شهر ما آمده و به دنبال یک مرکز آموزشی مطمئن برای زبان انگلیسی کودک خود باشد. بسیاری از مردم پیشینه برند خزائلی را به‌عنوان یکی از خوش سابقه‌ترین مراکز آموزشی زبان به آن‌ها معرفی می‌کنند.

پیشینه برند خزائلی

• ما بر آنیم که پیشینه برند خزائلی به‌عنوان یکی از موفق‌ترین برندهای آموزشی زبان انگلیسی به کودک و نوجوان در سطح استان شناخته شود.

• ما بر آنیم که برند خزائلی به‌عنوان یکی از صادق‌ترین و شریف‌ترین برندهای آموزش زبان در سطح استان تثبیت شود.

استراتژی یادگیری و آموزش زبان

پیشینه برند خزائلی به‌عنوان یکی از برندهای موفق درزمینهٔ آموزش زبان به کودک و نوجوان در سطح استان مطرح می‌باشد. با این حال, این شناخت با توجه به قدمت این مرکز آموزشی به‌هیچ‌وجه کافی نیست. اعتماد طولانی‌مدتی بین نسل‌های شهرمان از این مرکز  ایجاد شده است. مادربزرگ‌ها و پدربزرگ‌ها, نوه‌های خود را با اطمینان خاطر به این مرکز آموزشی زبان می‌آورند و از روند پیشرفت آن‌ها ابراز رضایت دارند.

شعار این مرکز آموزشی " زندگی یعنی بازی و یادگیری " که با تلاش بسیار بعد از کسب تجربه چهل‌ساله فعالیت آموزشی و پژوهشی به‌دست‌آمده است. این شعار, بیانگر نگاه ما به مقوله آموزش در قالب بازی و سرگرمی می‌باشد. امید است با اتکا به تجربیات به ‌دست آمده و در پناه ایمان به قدرت لایزال ایزد منان, بتوانیم هر چه بیشتر در خدمت آموزش ملت شریف ایران‌زمین باشیم.

پیشینه برند خزائلی نشان می دهد, هدف ما بهبود مهارت‌ها, بینش و رویکرد نظری برای تحلیل و توصیف ساختار زبان انگلیسی است. زبان‌آموزان ترغیب می شوند که زبان را در چارچوب تجزیه و تحلیل فرهنگی بیاموزند. آموزش ساختار زبان انگلیسی به زبان آموزان کمک می کند, روند یادگیری راحت‌تر و سریع‌تر را تجربه کنند. برند خزائلی را در صفحه اختصاصی اینستاگرام دنبال کنید.

زبان آموزان باید در مورد توسعه زبان انگلیسی و پیشینه آموزشگاه های مختلف تحقیق کنند. در گذشته دوره‌های زبان انگلیسی به دوره انگلیسی باستانی, میانه و مدرن تقسیم بندی می شد. ویژگی‌های هر دوره زمانی شامل: تلفظ, املاء, دستور‌زبان, واژگان و معنای لغوی کلمات می شود. زبان‌آموزان در دوره‌های زمانی مختلف مهارت‌ها و بینش خود را برای تشخیص و توصیف زبان انگلیسی توسعه می‌دهند. پیشینه برند خزائلی, زبان آموزان را با تاریخچه زبان انگلیسی استاندارد و مناقشات پیرامون آن آشنا می کند.

تعامل زبان آموزان و معلمان

تمرینات زیادی برای تشویق زبان‌آموزان به تعامل با مدرسین زبان انگلیسی وجود دارد. مدرسه زبان خزائلی برای پشتیبانی زبان‌آموزان از نرم‌افزار اختصاصی, ایمیل و شماره تماس بهره می‌گیرد.

استراتژی ارزیابی در خزائلی

پیشرفت تحصیلی زبان‌آموزان از طریق حل تمرین و مکالمه شفاهی ارزیابی می‌شود. تمرینات کتبی, تجربه تجزیه و تحلیل کلمات از نظر ریشه‌شناسی واژگان و معنایی را ارائه می‌دهد. تاریخچه زبان انگلیسی بر اساس ماژول‌های شرح زبان, کلمات و معنی واژگان یک دیدگاه تحقیقاتی را ارائه می‌دهد.