Loading...

پیشینه برند


محمد-خزائلی-بنیان گذار-زبان-فنی-کانون زبان-کرج
Mohammad khazaeli
The Founder

آموزشگاه زبان خزائلی به‌عنوان یکی از قدیمی‌ترین و بهترین آموزشگاه زبان  انگلیسی در کرج در برندهای آموزشی زبان، در اواخر دهه شصت فعالیت خود را در قالب یک مرکز آموزش زبان فنی در استان البرز آغاز کرد. در زمان خود از سابقه خوبی در میان مردم کرج برخوردار بود، چرا که مؤسس این مرکز آموزشی، استاد محمد خزائلی از معروف‌ترین اساتید زمان، خدمات فرهنگی بسیاری در زمینهٔ آموزش زبان انگلیسی در این شهر ارائه داده بودند.

بعدها در اوایل دهه هفتاد شمسی فعالیت‌های این مرکز گسترش یافت و دوره‌های متنوع آموزش زبان عمومی در مقاطع و گروه‌های سنی مختلف از جمله فعالیت‌های این مرکز آموزشی بود. در اواسط دهه هشتاد بنیان‌گذاران این مرکز آموزشی به فکر ارائه خدمات آموزشی به‌صورت متمرکز افتادند و آموزش تخصصی مکالمه زبان انگلیسی کودک را تحت عنوان مدرسه زبان خزائلی، تمرکز اصلی فعالیت‌های خود قرار دادند که خوشبختانه مورد استقبال قابل‌توجه شهروندان کرجی قرار گرفت.

در حال حاضر فعالیت‌های ما در عرصه خدمات آموزشی کودک زبانزد فرهیختگان و اساتید دانشگاهی جامعه کرج می‌باشد و در یک جمله می‌توان گفت که اگر خانواده‌ای تازه به شهر ما آمده و به دنبال یک مرکز آموزشی مطمئن برای زبان انگلیسی کودک خود باشد بسیاری از مردم مدرسه‌ زبان خزائلی را به‌عنوان یکی از خوش سابقه ترین مراکز این نوع فعالیت آموزشی به آن‌ها معرفی می‌کنند.

مرکز- تخصصی-مکالمه-زبان-کودک-کرج-گوهردشت

• ما بر آنیم که برند خزائلی به‌عنوان یکی از موفق‌ترین برندهای آموزشی زبان انگلیسی به کودک و نوجوان در سطح استان شناخته شود.

• ما بر آنیم که برند خزائلی به‌عنوان یکی از صادق‌ترین و شریف‌ترین برندهای آموزش زبان در سطح استان تثبیت شود.

به نظر می‌رسد برند خزائلی به‌عنوان یکی از برندهای موفق درزمینهٔ آموزش زبان به کودک و نوجوان در سطح استان مطرح می‌باشد ولی این شناخت با توجه به قدمت این مرکز آموزش به‌هیچ‌وجه کافی نیست، اعتماد طولانی‌مدت ایجاد شده بین نسل‌های شهرمان از این مرکز باعث شده که مادربزرگ‌ها و پدربزرگ‌ها نوه‌های خود را به این مرکز آموزشی بیاورند و از روند پیشرفت آن‌ها ابراز رضایت کنند.

شعار این مرکز آموزشی " زندگی یعنی بازی و یادگیری " که با تلاش بسیار بعد از کسب تجربه سی‌ساله فعالیت آموزشی و پژوهشی به‌دست‌آمده و بیانگر نگاه ما به مقوله آموزش در قالب بازی می‌باشد. امید است با اتکا به تجربیات به ‌دست آمده و در پناه ایمان به قدرت لایزال ایزد منان بتوانیم هر چه بیشتر در خدمت آموزش ملت شریف ایران‌زمین باشیم.