Loading...
آدرس آموزشگاه کرج، رجایی شهر، بلوار رستاخیز، خیابان ۱۲ ام شرقی، پلاک ۱۱۹ تلفن آموزشگاه 02634401060

خانه زبان و بازی خزائلی

کلاس‌های خانه زبان و بازی کودک در کرج برای گروه سنی ۴ الی ۶ سال مناسب می‌باشند. زبان‌آموزان از همان بدو ورود وارد محیطی انگلیسی‌زبان و شاد می‌شوند. دوره های زبان انگلیسی آموزشگاه زبان در کرج توسط کارشناسان زبان انگلیسی طراحی شدند. ما بیش از چهار دهه تجربه در آموزش زبان انگلیسی داریم. دوره زبان کودک در کرج توسط مربیان باتجربه برگزار می شود که بهبود مهارت زبان, زبان آموزان را در پی دارد.

 


خانه زبان و بازی کودک در کرج

 

کلیه دروس این کلاس‌های خانه زبان و بازی کودک در کرج در دوره زبان کودک در کرج به صورت مبحثی می‌باشد همراه با فعالیت‌هایی همچون:

 

 •  ارف، بلز و اجرای موسیقی انفرادی و گروهی
 •  نقاشی‌های گروهی یا انفرادی
 •  بازی‌های گروهی هدفمند
 •  رنگ‌آمیزی کار برگ
 •  شعر و داستان خوانی
 •  کارگاه آشپزخانه
 •  هنرهای نمایشی
 •  خمیر بازی
 •  کاردستی
 •  سفالگری

و دیگر فعالیت‌های مفید و آموزنده برای کودکان شما.

 

آنچه برای مدیریت خانه زبان و بازی کودک در کرج و برگزاری دوره زبان کودک در کرج بسیار حائز اهمیت است یکدست بودن عزیزانمان در کلاس از نظر سنی و فیزیکی است.

خانه زبان خزائلی هر روز صبح، ورود از ساعت ۷:۳۰ و ۹:۳۰ و ساعات خروج از ساعت ۱۲:۳۰ و ۱۴:۳۰ انجام می شود. همچنین, بعد از ظهر ساعت ۱۵ الی ۱۸ فعالیت می‌نماید که بنا به نیاز اولیای عزیز، این مرکز می‌تواند هرروز، ۳ روز زوج و یا ۲ روز یکشنبه سه‌شنبه پذیرای کودکان باشد.

با توجه به شرایط کنونی امکان برگزاری دوره زبان کودک در کرج به صورت آنلاین نیز در آموزشگاه زبان کودک در کرج فراهم می‌باشد. پیشرفت مثبت زبان‌آموزانی که در دوره‌های آنلاین شرکت کرده‌اند گویای کیفیت بالای آموزشی بوده و جایگزین مناسبی برای کلاس‌های حضوری می‌باشد.

ارتباط دو جانبه مدرس و زبان‌آموز، آپلود کردن تکالیف در قالب فایل‌های تصویری، صوتی و نوشتاری در سایت آموزشگاه، فراهم می‌باشد. ایجاد فضای مناسب برای طرح سوال از جانب زبان‌آموز و رفع اشکال از جمله امکاناتی است که برای زبان‌آموز در نظر گرفته شده است.در نتیجه, این امکان را برای ما فراهم سازد که در زمینه تدریس مجازی بهترین آموزشگاه زبان آنلاین در کرج و ایران باشم. 

 

 

روش تدریس در مهد کودک زبان

زمانی که تصمیم می‌گیرید کودک خود را به یک مهد آموزش زبان-محور بفرستید، باید بهترین روش‌های تدریس به کودک را بشناسید. چرا که شما بهتر از هرکسی از قابلیت‌ها و نیازهای کودک خود آگاه هستید. فراموش نکنید که در دوره زبان کودک در کرج، مهم‌ترین رویکرد، رویکردی است که براساس نیاز زبان‌آموزان پیش گرفته می‌شود.

در ادامه به معرفی متدهای تدریس در بهترین مهد کودک زبان در کرج پرداخته‌ایم. بنابراین شما می‌توانید با اطمینان و آگاهی بیشتری، دلبندان خود را به مدرسه زبان ما بسپارید.


تدریس زبان در مهد کودک 

یکی از بهترین روش‌های تدریس به کودکان، ایجاد یک روتین خلاقانه برای دوره زبان کودک در کرج است. فراموش نکنید که این روتین زمانی ارزشمند است که مدرس زبان به آن پایبند باشد. این روش به کودکان شما کمک می‌کند که با آرامش سرکلاس درس حاضر شوند و دنیای کوچکشان با وقایع غیرمنتظره پر از استرس نشود. پایبندی به چنین روتینی در دوره زبان کودک در کرج باعث پیشرفت چشمگیری در زبان‌آموزان خردسال شده است.

دوره زبان کودک در کرج

برای مشاهده تعریف هر یک از دوره های مربوط به آموزش زبان کودک روی لینک مربوط کلیک کنید:

دوره Magic Time

دوره English Time

دوره Jolly Phonics Series

دوره Catch up

دوره Pockets

دوره Reading & Writing

خانه زبان و بازی (ویژه کودکان 3 تا 6 سال)

کلاس‌های کارگاهی

تمرکز ویژه دوره زبان کودک در کرج، بر مهارت‌های گفتاری (Speaking) و شنیداری (Listening) است. بر این اساس کودکان در مدرسه زبان خزائلی تا قبل از یادگیری کامل خواندن و نوشتن به زبان مادر، این مهارت‌ها را کسب می‌کنند. توجه خاص این دوره بر قابلیت‌های دریافتی (Receptive Skills) کودکان از طریق شنیدار و دیدار یعنی خوب دیدن و خوب شنیدن است. 

با ایجاد اعتماد به نفس در مرور زمان و رسیدن کودکان به رشد اجتماعی کافی به تدریج مهارت گفتاری هم در آن‌ها پدیدار می‌گردد. لازم به ذکر است که دستیابی به مهارت گفتار در زبان انگلیسی از کودکی به کودک دیگر متفاوت است. هر فرد با توجه به شرایط خاصی که در آن قرار دارد و قابلیت‌های متفاوت خود, مهارت گفتن را در آموزشگاه زبان کودک در کرج آموزش می یند و به منصه ظهور می‌رساند.

 

مهارت‌های زبانی در کودکان

ما بر این باوریم که ایجاد مهارت‌های کلامی در کودکان دستخوش فرایندی است که نیاز به صبر و حوصله و سرمایه‌گذاری طولانی مدت والدین دارد. پدر و مادر می‌بایست با مطالعه روی نحوه عملکرد مراکز آموزشی مختلف زبان، آموزشگاه زبان مناسب خود را انتخاب کرده و به آن مرکز اعتماد کنند. آنها با صبر و شکیبایی در انتظار دیدن آثار روش آموزش در پیشرفت کلامی فرزندشان گردند.

اثرات این مهم ممکن است بعد از دو سال آموزش کم کم در کودک ظهور کند. البته تئوریسین‌های روانشناسی زبان و روش‌های آموزشی بر این باورند که فرایند آموزش زبان ممکن است از شش تا نه سال به طول انجامد. مراکز آموزشی زبان برای فرزندان شما مکانی برای گذراندن طولانی‌ترین مقطع تحصیلی آن‌ها است که باید با حساسیت و مطالعه کافی انتخاب شوند.

دوره زبان کودک در کرج, بر اساس جدیدترین متدهای TPR – NLP – CLIL برنامه‌ریزی شده‌اند. زبان‌آموزان با روش‌های خلاق و نو آورانه و انجام فعالیت‌های فیزیکی و ذهنی به صورت غیرمستقیم زبان را فراگرفته و از زبان انگلیسی همانند زبان مادری استفاده می‌نمایند. شروع دوره زبان کودک در کرج برای گروه سنی سه و نیم سال به بالا مناسب می‌باشد. زبان‌آموزان از همان بدو ورود وارد محیطی انگلیسی‌زبان و شاد می‌شوند.

 

کلاس‌های زبان آموزی کودک

کلیه دروس این کلاس‌ها به صورت مبحثی می‌باشد همراه با فعالیت‌هایی همچون:
 

 •  ارف، بلز و اجرای موسیقی انفرادی و گروهی
 •  نقاشی‌های گروهی یا انفرادی
 •  بازی‌های گروهی هدفمند
 •  رنگ‌آمیزی کار برگ
 •  شعر و داستان خوانی
 •  کارگاه آشپزخانه
 •  هنرهای نمایشی
 •  خمیر بازی
 •  کاردستی
 •  سفالگری

و دیگر فعالیت‌های مفید و آموزنده برای کودکان شما.

آنچه برای ما بسیار حائز اهمیت است یکدست بودن عزیزانمان در کلاس‌های آموزشگاه زبان کودک در کرج از نظر سنی و فیزیکی است. خانه زبان خزائلی هر روز صبح، ورود از ساعت ۷:۳۰ و ۹:۳۰ و ساعات خروج از ساعت ۱۲:۳۰ و ۱۴:۳۰ را دارد. همچنین بعد از ظهر ساعت ۱۵ الی ۱۸ فعالیت می‌نماید که بنا به نیاز اولیای عزیز، این مرکز می‌تواند هرروز، ۳ روز زوج و یا ۲ روز یکشنبه سه‌شنبه پذیرای کودکان باشد.


با توجه به شرایط کنونی امکان برگزاری دوره زبان کودک در کرج به صورت آنلاین نیز فراهم می باشد. پیشرفت مثبت زبان آموزانی که در دوره های آنلاین شرکت کرده‌اند, گویای کیفیت بالای آموزشی بوده و جایگزین مناسبی برای کلاس‌های حضوری می باشد. ارتباط دو جانبه مدرس و زبان‌آموز و ایجاد فضایی شاد و خلاقانه ما را از نظر کاربران به بهترین آموزشگاه زبان تخصصی کودکان آنلاین در کرج مبدل ساخته است. 

 

مزایای دوره زبان کودک در کرج

 • موضوعات متناسب با سن و موارد درسی 
 • مفهوم آموزشی صحیح به زبان‌آموزان انگیزه می‌دهد و یادگیری زبان را آسان می‌کند
 • پیشرفت سریع در دروس زبان انگلیسی با مربیان آموزش دیده
 • تقویت رشد فکری و چشم انداز شغلی آینده
 • سرگرمی و ایجاد انگیزه در اردوهای زبان انگلیسی

 

بهترین خانه زبان و بازی در کرج

1.    کودکان (4 تا 7)  ساله, آنها با یادگیری یک زبان جدید دنیای اطراف خود را می شناسند.
2.    کودکان (7 تا 10) ساله, آنها با سبک زندگی خود و فرهنگ جدید آشنا می‌شوند. همچنین, مهارت‌های مفیدی از دنیای واقعی و فرهنگ‌های دیگر پیدا می‌کنند.

 

رشد و یادگیری کودک, با تقسیم‌بندی چالش‌ها به چالش‌های آسان‌تر برای زبان‌آموزان میسر می‌شود. کودکان توانایی تجزیه و تحلیل زبان را ندارند و تلاش برای توضیح دستور زبان به آنها بی فایده است. با این‌حال, واژگان و تکه‌های زبان را به راحتی یاد می‌گیرند. یادگیری آهنگ‌ها, سرود‌ها و قافیه‌ها برای کودکان آرامش بخش است. زیرا به تدریج از طریق تکرارهای مکرر و تجربه آموزش گروهی به یادگیری زبان انگلیسی می‌پردازند.

سرود‌ها و آهنگ‌ها سرگرم کننده هستند و درصد یادگیری زبان‌ انگلیسی را افزایش می‌دهند. آهنگ‌ها ابزار آموزشی درخشانی برای دوره زبان‌ کودک در کرج هستند. بچه‌ها از طریق موسیقی, بازی و فعالیت‌های گروهی زبان انگلیسی را بهتر یاد می‌گیرند.

 

اجتناب از ساخت کاردستی پیچیده

مهارت‌های حرکتی کودکان 4 تا 6 ساله, محدود است. بنابراین, از ساخت کاردستی‌های پیچیده که به قیچی یا سایر ابزارهای برنده نیاز دارند, اجتناب می‌شود. دوره زبان کودک در کرج از رنگ آمیزی, چسباندن و کارت‌های یادگیری حروف و کلمات برای هماهنگی چشم, دست و مهارت‌های حرکتی کودک استفاده می‌کند.

مهارت‌های خواندن و نوشتن کودکان به زبان مادری در سنین پایین محدود است. در‌نتیجه, برای آموزش خواندن و نوشتن به زبان انگلیسی, روی فعالیت‌های گفتاری و شنیداری کودک تمرکز می‌شود. استفاده از بازی‌های خواندن و تشخیص کلمات برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان بسیار سودمند است.

 

بهترین مهدکودک زبان در کرج

در سال‌های اخیر جستجو برای بهترین مهدکودک زبان انگلیسی در کرج بسیار زیاد شده است. تقریباً, هر مهدکودکی اقدام به تغییر هویت خود به مهد دو زبانه نموده است. اما آیا هر مهدکودکی به زبان انگلیسی، می‌تواند کودکان را به‌گونه‌ای که باید پرورش دهد؟ تعریف شما از بهترین مهدکودک زبان انگلیسی چیست؟

مهدکودک زبان انگلیسی, می‌تواند کمک شایانی به والدین مسئولی داشته باشد که قصد دارند کودک خود را از همان ابتدای پرورش و تربیت با زبان انگلیسی آشنا کنند. اگر به دنبال بهترین مهدکودک زبان در کرج در گوهردشت کرج هستید، اگر کیفیت آموزشی اولویت اول شما است. خانه زبان و بازی خزائلی که به صورت تک زبانه و فقط انگلیسی برگزار می شود، می‌تواند انتخاب مناسبی برای فرزند دلبند شما باشد.

 

 مهدکودک زبان در کرج

مهد زبان کودک: در مهدزبان از طریق فرآیندهای دیداری, شنیداری و حرکتی به کودکان آموزش داده می‌شود. فعالیت‌های کلاس زبان کودک شامل: داستان‌گویی, خواندن و نوشتن, بازی‌های آموزشی و بازی نقش می‌شود. کودکان نام افراد و اشیا را به انگلیسی یاد می‌گیرند و در مورد آنها به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند.

ویدیوها نقش بسیار مهمی در کمک به یادگیری زبان انگلیسی کودکان دارند. کودکان می‌توانند تصویر را با عمل مرتبط کنند و به طور خودکار تلفظ درست کلمات را یاد بگیرند. کودکانی که در سنین پایین به زبان مادری خود تسلط دارند, بهتر با یادگیری زبان دوم سازگار می‌شوند. 

 

خانه زبان و بازی کودک در کرج


زبان‌آموزان کودک را با محتوای انگلیسی درگیر کنید و کلاس را با هیجان و سرگرمی پیش ببرید. بازی‌های سرگرم کننده در خانه زبان و بازی کودک در کرج برای بهبود مهارت زبان انگلیسی زبان‌آموزان عالی است. 

 کودکان خردسال, زبان آموزان طبیعی خانه زبان و بازی کودک هستند. آنها, برخلاف نوجوانان و بزرگسالان برای یادگیری زبان انگلیسی بدون یادگیری آگاهانه آمادگی دارند. کودکان توانایی تلفظ, تقلید و ایجاد قوانین خاص خود را دارند. آنها از طریق کتاب‌های درسی مبتنی بر گرامر به صورت آکادمیک آموزش داده نمی‌شوند. بنابراین, ایده‌ای که یادگیری زبان انگلیسی دشوار است در ذهن آنها خطور نمی‌کند.

 

خانه مشاغل و زبان کودک

 کودکان از راهبردهای فردی و ذاتی خود برای یادگیری زبان استفاده می‌کنند. خانه مشاغل و زبان کودک به آنها کمک می‌کند که استراتژی‌های خاص خود را برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده کنند. کودکان برای یادگیری زبان از طریق فعالیت‌های مختلف, وقت دارند. مدرسه زبان خزائلی است که محیطی امن و شاد را برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان فراهم می‌آورد.

 

سن مناسب برای شروع مهدکودک

چگونه بفهمیم که فرزندمان آماده‌ی رفتن به مهدکودک است؟

شروع مهدکودک برای کودکان در واقع کلاس اول جدید است. مهدکودک لغتی است که از هر مادری که کودکی در این سن دارد، می‌شنوید. ممکن است, فرزند شما از نظر سنی واقعاً در سن شروع مهد باشد. شرایط آموزشی و فشار آزمون‌ها سبب می‌شود که خیلی از والدین در این‌که آیا واقعاً فرزندشان آماده‌ی رفتن به مهدکودک است، دچار سردرگمی‌ می شوند.

مهدکودک‌های امروزی خیلی با مهدهایی که ما دیده‌ایم متفاوت‌اند. والدین چگونه می‌توانند بفهمند که سن مناسب برای شروع بهترین مهدکودک زبان در کرج برای فرزند آنها چه سنی است؟ در اینجا روش‌هایی را ارائه می‌دهیم که می‌توانید با آن‌ها آمادگی کودک خود را بررسی کنید و به شما کمک می‌کند تا به این سؤال جواب دهید.

 

مشورت با پزشک یا معلم کودک

کارشناس کودکان در انجمن تحصیلات ابتدایی کودکان و تحقیقات ارشد در موسسه‌ی تحقیقاتی، بهترین راه‌ تصمیم‌گیری، مشورت با معلم پیش از مهدکودک یا پزشک متخصص کودکان است. معلم فرزند شما بهترین نظر را می‌تواند در این مورد بدهد که فرزند شما می‌تواند چه انتظارات اجتماعی و تحصیلی را برآورده سازد.

 والدین معمولاً نمی‌توانند, بهترین قضاوت را درباره‌ی آمادگی فرزند خود داشته باشند، چرا که آن‌ها دچار استرس و نگرانی هستند. بعضی از والدین نگران این هستند که فرزندش در یک کلاس بزرگ خودش را گم کند یا او را کوچک بشمارند و برای تیم‌های مختلف انتخاب نشود.

برخی دیگر فقط می‌خواهند فرزندانشان بهترین شروع ممکن را برای مدرسه داشته باشند. یادگیری و رشد بیشتر کودک در خانه یا در محیط کوچک مهدکودک زبان در کرج به پیشرفت او در آینده کمک می‌کند. معلم مهدکودک شما یا پزشک متخصص کودک می‌تواند کاری کند که شما بدون تعصب به موضوع فکر کنید.

 

رشد جسمانی و سن کودک 

سنی که در آن کودکان باید به کودکستان بروند بر اساس موقعیت مکانی فرق می‌کند؛ اما بیشتر مدرسه‌ها می‌گویند فرزند شما باید پنج‌ساله باشد که ثبت‌نامش کنند. این روزها خیلی از والدین, زمان رفتن کودکشان به کودکستان را یک سال به تعویق می‌اندازند. آنها فکر می کنند, کودک خود را کمی قبل از شروع مدرسه به مهدکودک بفرستند. مطالعات نشان می‌دهد, مزیت‌های دیر کودکستان بردن بچه‌ها در همان نیمه‌ی اول مدرسه‌ی ابتدایی ناپدید می‌شود. وقتی این بچه‌ها به کلاس سوم می‌رسند, دقیقاً مانند یک کلاس سومی رفتار می‌کنند.

متخصصین و روان درمانگرهای والدین می‌گویند: والدین وقتی می‌خواهند در مورد با تأخیر رفتن کودکشان به بهترین مهدکودک زبان در کرج تصمیم بگیرند. آنها, باید درباره‌ی اعتماد به نفس کودکشان فکر کنند. آنها می‌گویند باید به این فکر کنید که چه چیزی به کودکتان حس موفقیت می‌دهد و سبب موفقیت او می‌شود. بعضی از بچه‌ها دیر شکوفا می‌شوند و بعضی دیگر مبتلا به اختلالات توجه هستند که این موارد در خانه زبان و بازی کودک در کرج بررسی می شوند.

اگر شما درباره‌ی زمان رفتن کودکتان به مدرسه هرگونه تردیدی داشته باشید، مشورت با یک کارشناس توصیه می‌شود. دکتر لوودویک می‌گوید: دیر به کودکستان فرستادن فقط برای بعضی بچه‌ها مناسب است. این کودکان برای این‌که یاد بگیرند, چگونه اطلاعات را پردازش کنند واقعاً به یک سال زمان بیشتر نیاز دارند.

شرایط و ویژگی های مهدکودک زبان

شرایط و قوانین, درباره‌ی شروع مهدکودک زبان انگلیسی در سراسر کشور متفاوت است. اغلب مدارس محلی, شرایط مهدکودک‌های خود را در وب‌سایت خود قرار می‌دهند. همچنین, می‌توانید با دفتردار مدرسه زبان انگلیسی تماس بگیرید و از او بخواهید برنامه‌ی آموزشی خودشان را برایتان بفرستد. چند ماه قبل از این‌که تصمیم به ثبت‌نام بگیرید، شرایط آموزشگاه زبان انگلیسی را بررسی کنید. 

به این ترتیب شما وقت دارید برای اینکه فرزندتان آماده است یا نه تصمیم بگیرید. قوانین فوری و سختی درباره‌ی این‌که چه موقع یک کودک آماده‌ی رفتن به بهترین مهدکودک زبان در کرج است وجود ندارد. با این حال, یک سری انتظارات رایج در مورد زمان آماده بودن کودکان برای رفتن به مهدکودک وجود دارد (در زیر می‌بینید). داشتن اطلاعات کامل در مورد خانه زبان و بازی زبان منطقه، به شما کمک می‌کند تا بتوانید تصمیم بگیرید.

 

امکانات بهترین مهدکودک زبان در کرج

 • خلق فضای شاد و مفرح

مهدکودک‌های دو زبانه, هر روز آموزش زبان دوم برای کودکان دارند. در حالیکه, خانه زبان و بازی خزائلی محیطی تک زبانه و فقط به زبان انگلیسی می‌باشد. بهترین مهدکودک‌ها, رسالت نگه‌داری از فرزندان شما را دارند. ما در خانه بازی و زبان نه‌تنها از فرزندان شما نگه‌داری می‌کنیم. بلکه وظیفه اصلی ما, آموزش زبان انگلیسی به کودکان در شرایط بسیار شاد و مفرح‌تر از مهدکودک‌ هاست.

 

 • آموزش مهارت‌های شنیداری، گفتاری به شیوه زبان مادری

کلاس‌های آموزش مهارت‌های شنیداری، گفتاری به شیوه زبان مادری برای گروه ۳/۵ تا ۶ سال در خانه زبان و بازی کودک در کرج مناسب می‌باشد. زبان‌آموزان از همان بدو ورود وارد محیطی انگلیسی‌زبان و شاد می‌شوند. کودکان در قالب بازی‌های مختلف هدفمند، کاردستی، شعر و داستان خوانی، نقاشی و آموزش موسیقی با زبان انگلیسی آشنا می‌شوند. همچنین, در بهترین مهدکودک زبان انگلیسی در کرج به شیوه‌ای که زبان مادری را یاد گرفته‌اند زبان انگلیسی را می‌آموزند. به منظور پاسخ سوال, موسیقی چگونه به یادگیری زبان کمک می کند؟ اینجا را کلیک کنید.

 

 • امنیت

در مدت‌زمانی که کودکان دوره زبان کودک در کرج را در آموزشگاه خزائلی می‌گذرانند، ما مسئول حفظ سلامت آن‌ها نیز هستیم. ما این مهم را با نصب دوربین مدار بسته در تمامی نقاط، استفاده از متریال مناسب برای کف و دیوارها تا ارتفاع مناسب فراهم کردیم. همچنین، شستشوی مرتب کف‌پوش‌ها، نصب روشویی مناسب با قد کودک و ... را نیز مرتفع ساخته‌ایم.

 

 • برگزاری کارگاه‌های روان‌شناسی

مشاوران و روان شناسان متخصص کودک که در این مرکز حضور فعال دارند به مشاهده زبان‌آموزان در حین آموزش می‌پردازند. در صورت تشخیص اختلال یادگیری، اختلالات رفتاری و ... در صورت لزوم با همکاری اولیا به درمان زبان‌آموز می‌پردازند. تعریف بازی‌های مونته سوری متناسب با سن کودکان از دیگر خدماتی است که مشاوران متخصص بهترین مهدکودک زبان انگلیسی ارائه می‌دهند.

 


اهمیت بازی در آموزش زبان انگلیسی


بازی و سرگرمی, وسیله‌ای برای یادگیری زبان انگلیسی در خانه زبان و بازی کودک در کرج است. آموزش زبان از طریق بازی, امکان مرور و تمرین دروس گذشته و معرفی درس‌های جدید را فراهم می آورد. 

 

ایمن سازی خانه زبان و بازی کودک


بازی و سرگرمی انتخاب خوبی برای انتقال دستورالعمل‌های زبان به زبان‌آموزان است. بازی‌هایی که به لوازم‌جانبی برای آموزش نیاز دارند, زمان آماه‌سازی بیشتری خواهند داشت. به عنوان مثال: چیدن صندلی‌ها به شکلی خاص یا موارد پیچیده‌تر را می توان در نظر گرفت. ساخت یا جمع‌آوری ابزارهای بازی برای کودکان بسیار مفید است. وسایل, تصاویر و اشیا زیادی برای جذب زبان‌آموزان به یادگیری وجود دارند. سرگرمی‌های ایده‌آل, کودکان را به یادگیری در خانه زبان و بازی خزائلی جذب می‌کند. 


محتوای مناسب برای آموزش زبان انگلیسی


بازی‌های آموزشی خانه زبان و بازی کودک در کرج, باید به زبان هدف انجام شوند. برخی مواقع لازم است, مطالب و دستورالعمل‌های زبان را هم ترکیب کنید. در هر حال, بخش عمده ای دستورالعمل‌ها را به زبان انگلیسی ارائه دهید. برای افزایش جذابیت بازی‌ها, نقش‌های مختلف را از مدیوم شاد انتخاب شوند. واژگان موردنظر را درست انتخاب کنید و نقش‌های چالش برانگیز به کودکان بسپارید.

در کلاس در مورد واژگان آموزش داده شده صحبت کنید تا کودکان وادار به صحبت به زبان انگلیسی شوند. کلیپ‌های ویدیویی از بازی‌های در حال انجام کودکان تهیه کنید تا زبان‌آموزان ایده واقعی داشته باشند. 


برای مخاطبان هدف, محتوای ویدیو آموزش زبان انگلیسی با کیفیت از دوره زبان کودک در کرج تولید کنید. بین محتوای «خیلی آسان» و «خیلی سخت» بهتر است, «خیلی آسان» را انتخاب کنید. موفقیت کودکان زبان‌آموزان به افزایش اعتماد به نفس آنها کمک می‌کند.

مدرسین خانه زبان و بازی کودک در کرج, باید هیجان خود را برای بازی در صدا, چهره و زبان بدن انعکاس دهند. معلمان پرشور, زبان‌آموزان مشتاق را مجذوب یادگیری زبان انگلیسی می‌کنند. به جای سوالات و تکالیف سخت که اعتماد به نفس کودکان زبان‌آموز را کاهش می دهد, سوالات آسان بپرسید. نمرات عالی برای تمجید و تشویق زبان‌آموزان بسیار کاربردی است.

 

مشخصه‌هایی سن مناسب برای شروع مهدکودک 

کودک شما آماده‌ی رفتن به مهدکودک است اگر:

     1. از دستورات ساده تبعیت کند.

این مهم است که کودک شما بتواند به معلم گوش دهد و دستورات را اجرا کند. آگاه باشید که در این سن نباید از کودکان انتظار دنبال کردن دستورات پیچیده را داشته باشید. اسنو می‌گوید: قدم اول و شاید دوم این است که بدانیم کودک به‌طور کلی چه چیزهایی را می‌تواند مدیریت کند. منظور از دستورات ساده، موارد و مراحلی است که خیلی خاص و معین است.

 

     2. می‌تواند ساکت بنشیند.

کودک شما باید بتواند به‌اندازه‌ی کافی در یک نقطه ساکت بنشیند و به معلم که در خانه زبان و بازی کودک در کرج داستان می‌گوید گوش کند. همچنین در فعالیت‌های کلاسی شرکت کند و انتظارات خود را تعدیل کنید. این لزوماً به این معنا نیست که کودک شما باید قادر باشد در مدت‌زمان مشخصی به‌طور کامل ساکت باشد.

ساکت نشستن در واقع یعنی کودک شما بتواند به یک داستان گوش دهد و یا در یک فعالیت کلاسی بدون بی‌نظمی شرکت کند. اسنو می‌گوید: کودکی که وول می‌خورد اما به معلم که داستان می‌خواند، گوش می‌دهد، حتی کودکی که در کلاس می‌ایستد و راه می‌رود تا وقتی‌که بی‌نظمی ایجاد نکند، عالی هستند.

 

     3. می‌داند که چه موقع باید به دست‌شوئی برود.

کودک شما باید بداند چه موقع باید به دست‌شوئی برود و باید بتواند خود را در خانه زبان و بازی کودک کنترل کند.

 

     4. بعضی از حروف و اعداد را می‌شناسد.

چه به این اعتقاد داشته باشید و چه نداشته باشید، این‌که کودک شما موقع رفتن به مدرسه قادر به خواندن نباشد، اشکالی ندارد. با این حال, آن‌ها باید بتوانند برخی از حروف الفبا را همراه با برخی از اعداد بشناسند. قانون سریع و سختی در این باره وجود ندارد که کودک باید چه تعداد عدد یا حرف را بلد باشد. پس در اینجا روی یک هدف مشخص تمرکز نکنید. کودکان زمانی که شروع به یادگیری چند حرف می‌کنند, بقیه را هم به خوبی یاد می‌گیرند.

 

     5. مهارت‌های حرکتی او خوب است.

کودک شما باید روی پریدن، دویدن، پرتاب توپ و نحوه‌ی گرفتن مداد و قیچی در خانه زبان و بازی کودک در کرج تمرین داشته باشد. بسیاری از بچه‌ها این فرصت را داشته‌اند که این مهارت‌ها را در مهدکودک یا در برنامه‌ی آموزشی دیگری تمرین کرده باشند. در هر صورت, این مطلب بیشتر  از تمرین به آناتومی و رشد جسمانی کودک ارتباط دارد.

شکل دست و اندازه‌ی دست بعضی بچه‌ها برای استفاده از بعضی ابزار نسبت به بچه‌های دیگر بهتر است. پس نوشتن با مدادهای با قطر بیشتر می‌تواند, مقدمه‌ای برای استفاده از یک مداد با اندازه‌ی معمولی باشد. هیچ معلم مهدکودکی انتظار ندارد که مهارت‌های کودک شما در این مرحله، ظریف و پیشرفته باشد.

 

     6. می‌تواند با بچه‌های دیگر همکاری کند.

در وضعیت ایده آل، کودک شما باید بداند که با بچه‌های دیگر مشارکت داشته باشد و نوبت را رعایت کند. این‌ها مهارت‌هایی هستند که تمام عمر طول می‌کشد, کودک به آن‌ها تسلط پیدا کند.

 

     7. احساسات خود را کنترل می‌کند.

طبیعی است که یک کودک پنج‌ساله به هنگام ناراحتی زیر گریه بزند؛ اما این مهم است که احساسات خود را بشناسد و بتواند روی آن‌ها کنترل داشته باشد. در این موقعیت از یک کودک کم سن و سال انتظار زیادی نداشته باشید. در واقع, کودکان کم سن و سال نمی‌توانند با اعتماد از احساسات خود صحبت کنند. برای ارزیابی بهتر حالات احساسی کودک، خصوصاً آن‌ها که نشانه های غم، ترس یا عصبانیت دارند، شرایط محیطی کودک را تغییر دهید.

 

     8. به یادگیری علاقه نشان می‌دهد.

کودک شما نباید یک انیشتین کوچک باشد اما باید بتواند از شنیدن داستان، موسیقی و کتاب لذت ببرد و برای دریافت اطلاعات انگیزه داشته باشد. حرف زدن با کسانی (معلم‌های فعلی او، مراقبان کودک، پزشک متخصص کودک) که خیلی خوب کودک شما را می‌شناسند، به شما کمک می‌کند تا بهترین تصمیم را بگیرید.

به‌عنوان والدین، ما می‌توانیم خیلی سریع دیدگاه خود را تغییر دهیم و با افراد دیگری ارتباط برقرار کنیم و صحبت کنیم. این روند کمک می‌کنند به ایجاد گروه حمایت کننده‌ی یادگیری برای خانواده‌ها و کودکان که آن‌ها را قبل و در طول مهدکودک زبان در کرج پرورش می‌دهد.

 

خانه زبان و بازی کودک در کرج

 

میزان آمادگی کودک برای مهدکودک زبان

اگر تصمیم گرفتید که کودک شما آماده‌ی شرکت در دوره زبان کودک در کرج نیست، این مهم است که یک برنامه‌ی بازی را برای این سال مطرح کنید. کودکانی که از نظر تحصیلی و اجتماعی عقب هستند باید خیلی زیاد در محیط کلاسی یک مهدکودک یا خانه زبان و بازی کودک شرکت کنند.

نگاه‌داشتن کودکان در خانه، دور از فرصت یادگیری و سایر بچه‌ها، به آن‌ها کمک زیادی نخواهد کرد. گذراندن حداقل یک سال در مهدکودک، می‌تواند مزیت‌های بی‌شماری داشته باشد. والدین علاقه‌مند، باید بتوانند فرق بین برآورده شدن انتظارات و بیش از انتظار بودن را متوجه شوند.

نیازی نیست کودک شما پیش از شروع فعالیت در خانه زبان و بازی کودک در کرج به خواندن، نوشتن و ریاضیات تسلط پیدا کند. با این حال, باید نشان دهد که برای یادگیری انگیزه و روی آن تمرکز دارد. اسنو می‌گوید: بین کودکی که آماده‌ی رفتن به کودکستان است و کودکی که زیادی آماده‌ی رفتن به کودکستان است تفاوت وجود دارد. اگر کودک شما آماده‌ی رفتن به مهدکودک باشد و صبر کنید تا بزرگ‌تر شود و مدرسه را شروع کند. ممکن است سبب شود که یک کودک باهوش به‌جای آن‌که از همه پیشی بگیرد، با تنبلی در کلاس حاضر شود.

 

کلام آخر

توجه به این هشت نشانه‌ی آمادگی کودکان و مشورت با بقیه‌ی کسانی که در دایره‌ی حمایتی کودک شما قرار دارند.  کمک می‌کند تا بهترین تصمیم را بگیرید که سن مناسب برای شروع مهدکودک برای فرزند دلبند شما چه سنی است.

 

همه این ها در کنار کادر متخصص و آموزش دیده در حیطه آموزش زبان به کودکان، آموزشگاه زبان خزائلی را به بهترین مهدکودک زبان در کرج تبدیل کرده است. ما با بهره گیری از تکنولوژی و نرم‌افزارهای قدرتمند کلاس‌های آنلاین خود را با قدرت برگزار نموده و بازخورد خوبی از زبان‌آموزان خود دریافت کرده‌ایم. برای مشاهده نمونه فعالیت‌های آنلاین ما در اینستاگرام آموزشگاه کلیک کنید و جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.