Loading...
آدرس آموزشگاه کرج، رجایی شهر، بلوار رستاخیز، خیابان ۱۲ ام شرقی، پلاک ۱۱۹ تلفن آموزشگاه 02634401060
دسته:
زیر دسته:
74آموزشگاه زبان در کرج | آموزشگاه زبان در گوهردشت کرج
73دوره‌ انگلیسی Catch Up
72دوره Reading and Writing
71دوره English Time
70دوره‌ Magic Time
69مهدکودک زبان انگلیسی آنلاین
68دوره کارگاهی زبان آنلاین کودکان
67 MESSY PLAY
66بهترین روش یادگیری زبان در منزل
65روش های مختلف برقراری ارتباط
64آموزش لباس پوشیدن به کودکان
63آداب و رسوم جشن سال نو در جهان
62اهداف آموزش پیش دبستانی
61کلاس پیش دبستانی آموزشگاه خزائلی
60چرا یادگیری زبان انگلیسی سخت است
59ایجاد احساس امنیت در کودکان
58راه های کمک به استقلال کودکان
57سلامت عاطفی کودکان
56کودکان چگونه انگلیسی یاد می گیرند
55آموزش ورود به کلاس در Adobe Connect
54بهترین راه آموزش زبان به کودکان
53بهترین راه یادگیری کلمات انگلیسی
52آموزش انگلیسی در خانه برای کودکان
51بازی و کاهش استرس در کودکان
50چرا کودکان زبانهای جدید را بهتر یاد می گیرند
49دلایلی که افراد نمی توانند زبان انگلیسی را به روانی صحبت کنند
48استفاده از گرامر برای مکالمه
47کتاب خواندن به همراه کودکتان
46انگلیسی حرف زدن در خانه
45انگلیسی زبان پرکاربرد بین المللی
44منشور اخلاقی انضباطی استفاده از گروه آموزش مجازی
43راهنمای استفاده از سایت آموزشگاه خزائلی
42چیزهایی که والدین باید در مورد ویروس کرونا بدانند
41ویروس کورونا چیست
40 راهنمای پیشگیری و کنترل ویروس کرونا در محیط کار
39با اضطراب ویروس کرونا چه کنیم
38راه های انتقال ویروس کرونا ایران
37بهترین روش یادگیری زبان
36مشخصات یک مدرسه خوب
35ده ویژگی ممتاز یک مدرسه خیلی خوب
34آیا خواندن به زبان انگلیسی مشکل است
33چگونه مهارت خواندن را بهبود ببخشیم
32چگونه انگلیسی را بهتر یاد بگیریم
31چگونه می توانیم بهتر انگلیسی صحبت کنیم
30چرا کودکانمان گریه می کنند
29مقایسه حافظه آینده نگر و فرا حافظه افراد بهنجار
28یادگیری زبان از طریق مسافرت
27سطوح زبان انگلیسی از A1 تا C1
26اهمیت لهجه زبان دوم
25آموزش نکاتی درباره لمس خوب و بد به کودکان
24آموزش به کودکان درباره لمس خوب و لمس بد
23آموزش زبان انگلیسی
22یادگیری لغات در متن
21آموزش مکالمه زبان انگلیسی به کودک سه ساله
20یادگیری زبان انگلیسی از طریق موسیقی
19آموزش زبان انگلیسی به کودکان
18مادران شاغل و عذاب وجدان همیشگی
17انگلیسی استاندارد چیست
16اهمیت لهجه انگلیسی
15ژان پیاژه
14فواید کتاب خوانی
13موسیقی چگونه به یادگیری زبان کمک می کند
12غلبه بر اضطراب جدائی در اولین روز مدرسه
11آهنگ پاپ و یادگیری زبان انگلیسی
10سی کتاب برتر
9مکالمه زبان انگلیسی برای کودکان
8راز شگفت انگیز پرورش کودک خوش رفتار
7تئوری های رشد کودک
6کودک نافرمان
5چگونه کودکانی شاد پرورش دهیم
4حسادت بین کودکان
3کنترل عصبانیت
2آموزش استفاده از سرویس بهداشتی برای کودکان
1کمک به کودکان ناتوان در یادگیری

آموزشگاه زبان در کرج

 

آموزشگاه زبان در کرج

 

انتخاب مناسبترین آموزشگاه زبان در کرج برای زبان‌آموزان, بازدیدکنندگان و متخصصان که علاقه به یادگیری زبان انگلیسی دارند اهمیت زیادی دارد. آنها به دنبال توسعه ارتباطات علمی, بهبود مهارت, عملکرد تحصیلی بهتر و گسترش شایستگی بین فرهنگی هستند. دوره‌های کوتاه مدت زبان انگلیسی, فرصت خوبی برای افرادی است که قصد ادامه تحصیل در کشورهای دیگر را دارند. مربیان با مدارک معتبر به آموزش زبان در دوره‌های رده های سنی مختلف اشتغال دارند. آموزش زبان انگلیسی در مدرسه زبان خزائلی همگام با متد روز دنیا و به شکلی خلاقانه انجام می‌شود.


برنامه درسی منظم, آموزش زبان خردسالان همراه شادی و سرگرمی و تطابق دروس با دروس بین‌المللی مسیر درستی را دنبال می‌کند. تعامل با زبان‌آموزان, رسیدگی و حمایت از نیازهای یادگیری منحصر به هر زبان آموز بسیار مهم است. مدرسه زبان خزائلی بهترین آموزشگاه زبان در گوهردشت کرج, متعهد به یادگیری و حمایت هر دانش‌آموز در مسیر دستیابی به اهداف منحصر به فرد است. 

 

بهترین آموزشگاه زبان در گوهردشت کرج


• امکان ثبت نام در دوره‌های مختلف کلاس زبان انگلیسی
• آموزش زبان انگلیسی مطابق با برنامه‌های آموزشی در سطح بین الملل
• شرکت مربیان در جلسات متعدد و انجمن‌های معتبر
• برگزاری آموزش زبان انگلیسی متناسب با استعداد و قدرت یادگیری منحصر به هر زبان‌آموز

 

زمانبندی کلاس‌های زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان خزائلی, زمانبندی کلاس‌های زبان را با توجه به حضور دانش‌آموزان در مدارس یا کلاس‌های آنلاین انجام می‌دهد. دوره‌های زبان خردسالان که زمان آزاد بیشتری دارند در گروه صبح برگزار می‌شوند. سایر دوره های دوره زبان انگلیسی که محدودیت زمانی دارند در گروه عصر برگزار می‌شوند. مدرسه زبان خزائلی, دوره‌های چرخشی صبح و عصر را برای آن دسته از افراد که در کلاس‌های درس چرخشی یا مشاغل چرخشی شرکت دارند, برگزار می‌کند. 

فاکتورهای انتخاب آموزشگاه زبان خوب

نزدیکی آموزشگاه زبان به محل کار یا منزل یکی از مهمترین فاکتورهای انتخاب مدرسه زبان است. در حقیقت, ارزیابی مکان مناسب برای استقرار مدرسه زبان انگیسی دسترسی راحت مشتریان است. در‌نتیجه،نزدیکی آموزشگاه زبان به محل زندگی شما می تواند یکی از بهترین مزایای انتخاب یک آموزشگاه زبان در کرج باشد همچنین, دسترسی راحت به وسایل حمل و نقل عمومی و توانایی پیاده کردن و سوار کردن خردسالان را نیز در نظر بگیرید. 


زبان‌آموزان باید اهداف خود را از یادگیری زبان انگلیسی شناسایی کنند. سپس, با توجه به اهداف خود مناسبترین آموزشگاه زبان در کرج را انتخاب کنند. بررسی رزومه اساتید و مدرسه زبان, یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی است. تعهدات ارائه شده توسط آموزشگاه‌های زبان را به دقت بررسی و با یکدیگر مقایسه کنید.

رسالت موسسه زبان خزائلی

موسسه زبان خزائلی در راستای آموزش زبان, تحقیق زبان و ارتقای تعالی و نوآوری در برنامه‌های زبان موثر گام برمیدارد. هدف آموزشگاه زبان در کرج, موفقیت زبان‌آموزان در دستیابی به اهداف حرفه‌ای و شخصی یادگیری زبان انگلیسی است. تمرین و تقویت زبان انگلیسی باعث افزایش آگاهی از ارزش زبان و یادگیری بین فرهنگی می‌شود. ماموریت موسسه زبان خزائلی, همکاری سازنده و تلاش برای یادگیری و تقویت زبان‌آموزان است. مقالات و فعالیت های مدرسه زبان خزائلی را در اینجا مشاهده کنید.

 

آموزشگاه زبان در کرج

بهترین آموزشگاه زبان در کرج

عصر یک روز سرد زمستان، تصمیم گرفتیم اوقاتی را در کنار بچه‌ها بگذرانیم. البته برای این منظور به پارک یا شهربازی نمی‌رویم مقصد ما آموزشگاهی است که آموزش و یادگیری را با بازی‌های دنیای بچه‌ها تلفیق کرده و روشی نوین را در آموزش زبان انگلیسی پایه‌ریزی کرده است. آقای خزائلی مدیریت محترم مدرسه خزائلی بهترین آموزشگاه زبان در کرج، دانش‌آموخته اروپا بوده و بیش از چهار دهه سابقه آموزش را در کارنامه خود دارند. آنچه در این آموزشگاه برای ما جالب بود شادی بچه‌های است که صدای شادی‌شان دائماً، مصاحبه را دچار وقفه می‌کرد!

با هم به گفتگویی متفاوت می‌نشینیم تا ناگفته‌های آموزش بچه‌ها را این بار به‌صورت علمی از زبان یک متخصص متدهای آموزشی جویا شویم.

 

خلاصه‌ای از فعالیت‌ها و سوابق 

با سلام خدمت شما و تشکر از اینکه به‌رغم ضیق وقت ما را پذیرفتید. به‌عنوان اولین سؤال برای آشنایی خوانندگان، لطفاً خلاصه‌ای از فعالیت‌ها و سوابق مدرسه زبان خزائلی بفرمایید. ما به‌عنوان بهترین آموزشگاه زبان در گوهردشت کرج، یکی از قدیمی‌ترین برندهای آموزشی زبان، در اواخر دهه شصت فعالیت خود را در قالب یک مرکز آموزش زبان فنی در استان البرز آغاز کرد. بعدها در اوایل دهه هفتاد شمسی فعالیت‌های این مرکز گسترش یافت و دوره‌های متنوع آموزش زبان عمومی در مقاطع و گروه‌های سنی مختلف از جمله فعالیت‌های این مرکز آموزشی بود.

بنیان‌گذاران این مرکز آموزشی به فکر ارائه خدمات آموزشی به‌صورت متمرکز افتادند. آموزش تخصصی مکالمه زبان خردسال را تحت عنوان مدرسه زبان خزائلی، تمرکز اصلی فعالیت‌های خود قرار دادند. خوشبختانه ما, مورد استقبال قابل‌توجه شهروندان کرجی قرار گرفت. جهت مطالعه پیشینه برند اینجا را کلیک کنید.

 

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی

اصولاً جایگاه و اهمیت صرف وقت برای یادگیری زبان خارجی را در چه می‌بینید؟

امروزه دنیای ارتباطات است و در نتیجه هرچه زبان شما قوی تر باشد حرف اول را میزنید. خوشبختانه یا متأسفانه این زبان قوی‌تر، زبان انگلیسی است و همه چه خردسالان چه سنین بالاتر باید انگلیسی استاندارد را فرابگیرند. هر کس به نسبت زمان‌بندی زندگی خود در هفته می‌تواند 2 تا 3 جلسه در بهترین آموزشگاه زبان کرج به یادگیری زبان بپردازد. 

حتما بخوانید: اهمیت یادگیری زبان انگلیسی با آهنگ پاپ 

 

سن مناسب برای یادگیری زبان خارجی

به‌طور کلی چه سنی را برای یادگیری زبان خارجی توصیه می‌کنید؟

تئوریسین‌های مطرح زبان‌شناسی و روش تدریس معتقدند, بچه‌ها در سنین 4 تا 7 سال و در سنین 10 تا 13 سال در بهترین شرایط یادگیری زبان هستند. تئوری ژاپنی می گوید, خردسال از 3 ماهگی ممکن است همزمان 5 زبان را یاد بگیرد. فنلاندی‌ها اعتقاد دارند, قبل از 7 سالگی نباید هیچ آموزشی به بچه‌ها داد. بنابراین, آموزش به‌طور کلی هنوز به‌طور قطع تعریف سنی مشخصی ندارد. ما در بهترین آموزشگاه زبان در کرج تمرکز خود را به‌صورت تخصصی روی آموزش زبان دوم به بچه‌ها اختصاص داده‌ایم. بچه‌ها از سن 5/3 سال به بالا وارد مجموعه می‌شوند و با متدهای جدید و به روز به یادگیری زبان می‌پردازند.

 

کلاس های بهترین آموزشگاه زبان کرج

در کلاس‌ها می‌بینیم که برخلاف کلاس‌های رایج که بچه‌ها اغلب با بی‌حوصلگی و خستگی و شاید نوعی اجبار در کلاس شرکت می‌کنند. اینجا این‌گونه نیست و صدای خنده و شادی بچه‌ها در کلاس، حرف‌های دیگری دارد! چه چیز این اختلاف در کلاس‌های آموزشی خزائلی را به وجود آورده است؟

اگر در یک جمله بخواهم بگویم, دلیل این موفقیت سابقه‌ی تقریباً چهار دهه فعالیت آموزشی ماست. ما به این نتیجه رسیده‌ایم که آموزش نمی‌تواند از راه پشت میز نشینی انجام شود. چرا که داشته‌ایم بچه‌هایی که بسیار با اشتیاق روزهای اول را در آموزشگاه می‌گذراندند, ولی به‌مرور با مشکلات عدیده‌ای روبرو می‌شوند. مشکلاتی مثل نوشتن که سد راهشان است و کم‌کم زده شده و با بهانه‌هایی مثل دلم درد می‌کند و... از حضور در کلاس امتناع می‌کنند و دیگر برنمی‌گردند!

 ما در بهترین آموزشگاه زبان در گوهردشت کرج با بچه‌ها از دنیای خودشان وارد شویم. اینجا بازی می‌کنیم, ولی بازی‌هایی که بچه‌ها از آن لذت می‌برند و همان لذت بردن خاطره می‌شود. ما به بچه نمی‌گوییم درس بخوانید, می­گوییم بیایید بازی کنیم ولی در بازی یک قانون داریم و آن آموزش انگلیسی حرف زدن است.

در مدرسه زبان خزائلی اولین چیزی که یاد می‌گیرند, این است که زبان‌آموزی شیرین است. وقتی یادگیری برای خردسال جذاب می‌شود, آن موانع هم از بین می‌روند. به خاطر اینکه بچه‌ها احساس نمی‌کنند باری بر دوششان است، بلکه لذت می‌برند. جالب است که در اینجا بچه‌ها به مادرشان میگویند کلاسم دیر شد! اینجا شهامت برخورد در لحظات واقعی زبان انگلیسی آموخته می‌شود. این بچه‌ها اعتماد به نفس بالایی داشته و از ادای تلفظ‌های صحیح ابایی ندارند چون خوب شنیده‌اند و خوب بیان می‌کنند.

 

کلاس های تک زبانه زبان انگلیسی

در کلاس‌ها، بچه‌ها انگلیسی حرف می‌زنند و این برخی والدین را نسبت به ثبت‌نام فرزندان خود دچار تردید کند. چرا که خردسال آن‌ها ممکن است, کاملاً با زبان انگلیسی نا آشنا باشد. برای این مسئله چه راهکاری دارید؟

صحبت در کلاس‌ها صرفاً به زبان انگلیسی است و استفاده از زبان مادری خیلی به ندرت صورت می‌گیرد. اینجا مدرسین Class language را به بچه‌ها می‌آموزند و به‌صورت پلکانی و داربستی (Scafolding) کم کم مطالب آموختنی اضافه و اضافه می‌شود. بنابراین, آمادگی روانی زبان آموزان کم کم‌حاصل می‌شود. در بهترین آموزشگاه زبان در گوهردشت کرج, کلاس‌های مختلفی داریم. برخی کلاس‌ها به این صورت است که از هرروزی خردسال به آموزشگاه وارد شود در سطحی مناسب با خردسال، کلاسش شروع می‌شود. در حقیقت این کلاس‌ها شروع و پایانی ندارد و همیشه پذیرای مراجعین جدید هستند. از طرفی کلاس‌های برنامه‌ریزی شده هم داریم که شرایط و زمان آن نیز به متقاضیان اعلام می‌شود.

 

ویژگی‌های آموزشگاه زبان

بسیاری از والدین حساسیت بالایی نسبت به شرایط بهداشتی و سلامتی و امنیت آموزشگاه‌ها دارند. مدارس, چگونه این نگرانی را برای والدین برطرف می‌کند؟

مسائل بهداشتی به‌شدت حائز اهمیت است, علی‌الخصوص در فصل زمستان و با شیوع بیماری‌های مسری مهم تر می شود. همیشه تمام دستگیره‌ها و سرویس‌های بهداشتی و هر جایی که احتمال دارد با بچه‌ها در تماس باشد، با مواد ضد عفونی کننده پاک می‌شود. 

هر سه ماه یک‌بار, زبان‌آموزان به جهت ابتلا به پدیکلوز توسط مأمور مرکز بهداشت مورد معاینه قرار می‌گیرند. کف پوش‌ها به‌طور مرتب, توسط دستگاه‌های مخصوص و افراد متخصص شسته می‌شوند. به لحاظ رعایت مسائل ایمنی در کلاس‌های کارگاهی که خردسالان در آنجا به بازی و فعالیت‌های فیزیکی مشغول‌ هستند اقداماتی صورت گرفته است. به طور مثال, دیوارها تا ارتفاع مناسبی با دیوار پوش‌های فوم فشرده پوشیده شده‌اند تا مانع از آسیب‌دیدگی بچه‌ها شوند.

 از نظر نگهبانی، در بهترین آموزشگاه زبان در گوهردشت کرج بچه‌ها جلوی در تحویل گرفته‌شده و در پایان کلاس بچه‌ها به والدین عزیز تحویل داده می‌شوند. از نظر اخلاق و سلامت فردی مربیان، این افراد چه از نظر صلاحیت علمی و اخلاقی سنجش شده و سابقه سی ساله ما گویای این واقعیت هست. همچنین, پرسنل ما و بچه‌ها تحت پوشش بیمه هستند. برای حفظ بهداشت روانی زبان‌آموزان, مرکز تخصصی آموزش زبان انگلیسی از مشاوره روانشناسان زبده بهره می گیرد. ما با شناسایی ناهنجاری‌های احتمالی و ایجاد ارتباط مؤثر بین زبان‌آموز، والدین و معلم مشکلات را مرتفع نماید.

دوره زبان بین المللی در کرج

برای مشاهده تعریف دوره مربوط به آموزش زبان بین المللی روی لینک مربوط کلیک کنید:

دوره Complete IELTS

برگزاری آزمون‌های بین المللی 

افراد زیادی برای ادامه تحصیل یا شغل به کشورهای دیگر مهاجرت می‌کنند. مراحل مختلفی برای تایید صلاحیت افراد به منظور اقامت در کشور دیگر باید طی شوند. افراد باید آزمون‌های متعددی را شرکت کنند و نمره قبولی برای هر آزمون را کسب کنند. آزمون‌های زبان معتبر TOEFL و IELTS  در اکثر کشورها و نهادها مورد تایید است. از آنجایی که هر یک از آزمون‌ها شرایط خاصی دارند, بررسی کنید که اهداف شما با آزمون مورد نظر همسو باشد. آموزشگاه زبان در گوهردشت کرج برای برگزاری هریک از آزمون‌های بین‌المللی زمانبندی‌های لازم را انجام می‌دهند.

 

ارزیابی روند آموزش و یادگیری زبان

در بهترین آموزشگاه زبان در کرج, روند یادگیری به‌طور منظم و روزانه کنترل می‌شود. گزارش کارهای مربیان و بررسی تک‌تک بچه‌ها از نظر یادگیری، ارتباط و هماهنگی به خانواده‌ها اطلاع‌رسانی می­شود. به شکلی که خانواده­ ها کاملاً در جریان پیشرفت آموزش‌ها قرار دارند. در طول دوره آموزشی جلساتی با اولیا ترتیب داده می‌شود تا در جریان برنامه‌های آموزشی زبان قرار بگیرند. همچنین, جشن‌ها و مناسبت‌هایی ترتیب داده می‌شود که بچه‌ها توانایی‌های خود را به والدین نشان می‌دهند.

 

برگزاری کلاس‌ها برای دختران و پسران

به تجربه متوجه شدیم, کلاس‌های مجزا و غیر مختلط بازدهی بالاتری دارند. برنامه‌های آموزشی به شکلی است که زمانی که پسران در آموزشگاه حضور دارند دختران نیستند و بالعکس و با هر گروه به سبک و سیاق خود برخورد می‌کنیم. به‌عنوان مثال, برای گروه پسرها و دخترها بازی‌هایی که مناسب آن‌هاست ترتیب دادیم.

 

سن مناسب شروع یادگیری زبان

در مطالب قبل به نظریات زبان شناسان اشاره شد. حال به نظر شما که سال‌ها در امر آموزش زبان تجربه و مهارت اندوخته‌اید، از چه سنی می‌توان زبان آموزش داد؟

سن شروع آموزش می‌تواند بسیار متفاوت باشد و به چند فاکتور بستگی دارد. یکی اینکه, سیستم آموزشی که مدعی آموزش است آیا می‌تواند به‌صورت علمی سیستم را پیاده کند یا خیر؟ درصورتیکه آموزشگاه‌های زبان بتواند روش‌های آموزشی را درست پیاده کنند, امکان آموزش از سن 4 سال وجود دارد. 

فاکتور بعدی، برای شروع یادگیری در بهترین آموزشگاه زبان در گوهردشت کرج خانواده ­ها هستند. در خانواده هایی که سابقه آموزش و یادگیری زبان وجود دارد بچه‌ها با یادگیری، زودتر کنار می‌آیند چون در محیط خانواده با زبان آشنا شده‌اند. با این حال, منظور این نیست که سایر افراد قدرت یادگیری کمتری دارند. بلکه به این نکته اشاره دارد که نقش خانواده به‌عنوان یک پشتیبان تأثیر بسزایی دارد.

ما از 4 سالگی پذیرای افراد هستیم و تا زمانی که از ما آموزش بخواهند حتی تا سنین بالا آموزش‌ها ادامه دارد. به‌طوری که می‌توانید در بورد آموزشگاه نمرات و رتبه‌های بالای بچه‌ها را در آزمون‌های تافل و آیلتس ببینید. البته, تمرکز اصلی ما بر آموزش زبان به زبان‌آموزان است.

 

عدم تداخل کلاس های مدرسه و زبان

برنامه‌ریزی شما برای آنکه آموزش‌ها باکلاس‌های مدرسه تداخل ایجاد نکند چگونه است؟

سعی می‌کنیم برنامه‌ریزی طوری باشد که بعد از مدرسه زبان استراحتی داشته و پس از آن در کلاس‌ها حضور یابد. حتی برای زبان‌آموزانی که مدرسه آن‌ها به‌صورت گردشی است کلاس‌هایی با زمان‌بندی گردشی برنامه‌ریزی شده است تا این عزیزان نیز توانایی شرکت در کلاس‌های زبان را داشته باشند.

 

ایجاد انگیزه در زبان‌آموزان

عوامل ناکامی زبان‌آموزان در آموزش و یادگیری را در چه می‌بینید؟

به‌طور خلاصه بیشتر از قابلیت‌های بچه‌ها, روش‌های آموزشی دچار مشکل هستند. به عبارتی چون قابلیت­های زبان‌آموز درست کشف نشده, نمی‌توان گفت چه روش آموزشی برایش مناسب است.

بچه‌ها با هم تفاوت دارند یکی از لحاظ جسمی قوی‌تر است و قابلیت‌های بیشتری دارد، دیگری از لحاظ منطق و استدلال ریاضی قوی‌تر است. برخی اگر در طبیعت قرار بگیرند می‌توانند قوی‌تر و خلاق‌تر باشند یا برخی دیگر حتماً در تیم و گروه یاد می‌گیرند. برخی هم ممکن است, تنهایی بهتر یاد بگیرند که برای این دسته حتماً باید به‌طور خصوصی آموزش زبان داد و همه این موارد را باید در نظر داشت. بهترین آموزشگاه زبان در کرج بچه را درست می شناسد که آموزش دچار اختلال نشود. بنابراین, عدم شناخت کافی از زبان آموز می‌تواند اولین عامل باشد.

دومین مسئله مورد بررسی در بهترین آموزشگاه زبان در کرج, قابلیت‌های فردی زبان‌آموز از لحاظ تربیتی و رفتاری است. برخی بچه‌ها ممکن است, به‌شدت محافظه‌کار باشند و در برقراری ارتباط کلامی دچار لکنت هستند که باید به آن‌ها فرصت داد.

توقعات بیش از حد خانواده نیز از دیگر عوامل عدم بروز قابلیت های زبان‌آموز است. گاهی توقعات خانواده‌ها با دنیا و قابلیت‌های زبان‌آموز فرق داشته و با فشار به زبان‌آموز، او را سرخورده می‌کنند.

از عوامل دیگر که در بهترین آموزشگاه زبان گوهردشت کرج بررسی می شود, اختلال‌های پنهان بچه‌ها است. مثلاً Dyspraxia (DCD) که بچه‌ها ذاتاً در دیکته نوشتن دچار مشکل هستند. همچنین, Aphasia اختلالی است که در ناحیه زبانی مغز اتفاق می‌افتد و باعث اخلال در ارتباط اجتماعی کلامی می‌شود. در نتیجه, بچه­ ها درحالی‌که ظاهراً طبیعی هستند یادگیری ندارند.

به‌طور خلاصه باید گفت که هم معلمان و هم‌خانواده‌ها باید توقعاتشان منطبق با قابلیت‌های زبان‌آموز باشد. زبان‌آموزی در خردسالان, فرایند زمان‌بری است که بچه‌ها باید با آن رشد کنند. چرا که باید مهارت‌هایشان (مهارت­های شنیداری، دیداری، خوانداری و نوشتاری) تقویت شود.

 

آموزشگاه زبان در کرج

 

دوره‌های آموزش زبان انگلیسی

تعامل و ارتباط انگلیسی

دوره ارتباطات بهبود مهارت‌های اصلی زبان انگلیسی در گوش دادن, خواندن, صحبت کردن و نوشتن را میسر می‌سازد. این دوره برای زبان‌آموزانی که روی یادگیری زبان خود تمرکز دارند و صرفا به دنبال مدرک گرایی نیستند, مناسب است.

آموزش زبان با اهداف دانشگاهی (آکادمیک)

دوره آموزش زبان آکادمیک در آموزشگاه زبان در گوهردشت کرج, برنامه دقیق و فشرده‌ای برای دانشجویان در بهبود مهارت‌ها و عملکرد دانشگاهی دارد. این دوره برای دانشجویانی مناسب است که با هدف تحصیل در کالج یا دانشگاه‌های کشورهای دیگر به آموزشگاه‌های زبان مراجعه می‌کنند.

آموزش زبان انگلیسی برای مقاصد خاص

آموزش زبان انگلیسی برای مقاصد خاص به دانشجویان بین‌المللی اختصاص دارد. دانشجویان بین‌المللی می‌خواهند, خود را برای ورود به تحصیلات تکمیلی در رشته انتخابی آماده کنند. آموزشگاه زبان در کرج, زبان‌آموزان را برای تسلط بر مهارت‌های نوشتاری و آکادمیک پیشرفته آماده می‌کند. همچنین, انجام تحقیقات و کشف اصطلاحات و مفاهیم اساسی مورد استفاده در رشته دانشگاهی را راحت می‌سازد.

 

آموزش ارتباطات و فرهنگ انگلیسی

دوره آموزش زبان با فرهنگ انگلیسی برای زبان‌آموزانی که یادگیری زبان را به عنوان تجربه فرهنگی تلقی می‌کنند, مناسب است. این دوره زبان برای گروه‌های مختلف از زبان آموزان, قابل تنظیم و در دسترس است.

 

مدیریت آموزشگاه زبان انگلیسی

بهترین آموزشگاه زبان در گوهردشت کرج با کاهش موانع ارتباطی, نقش مهمی در گردهم آوری جهان ایفا می‌کند. تحقیقات نشان می‌دهد که بیش از 6000 زبان در سراسر جهان صحبت می‌شود. همچنین, 200 زبان دارای یک میلیون یا بیشتر گوینده به زبان مادری هستند. اگر اشتیاق به تحصیل و تمایل به ترویج تبادل فرهنگی دارید, مدرک تدریس زبان انگلیسی را اخذ کنید. راه‌اندازی و مدیریت آموزشگاه های زبان انگلیسی می‌توانند, تلاش مفید و ارزشمندی باشد. شما می‌توانید برای مشاوره رایگان با کارشناسان موسسه زبان خزائلی اینجا کلیک کنید.

 

شناسایی مخاطب هدف

شناسایی بازار و مخاطب هدف در راه‌اندازی آموزشگاه زبان در گوهردشت کرج بسیار مهم است. قدم اول برای ثبت موسسه زبان, تعیین نوع زبان آموزی است که جذب می‌کنید. در این مرحله, انتخاب کنید که زبان‌آموزان در چه رده سنی را هدف قرار دهید. اگر زبان آموزان خردسال را هدف قرار می‌دهید, باید الزامات امنیتی و بهداشتی خاصی را رعایت کنید. در صورتیکه افراد با سن بالاتر را هدف قرار می‌دهید باید به نکاتی توجه داشته باشید. توجه داشته باشید که زبان آموزان هدف شاغل یا دارای اوقات فراغت هستند یا اینکه هر دو گروه را هدف قرار می‌دهید.

نتیجه

در یک جمع‌بندی خانواده‌ها چه نکاتی را باید در نظر داشته باشند؟

اولین مسئله این است که خانواده‌ها باید برای یادگیری زبان خردسالان صبور باشند. مسئله بعدی متناسب کردن توقعات خودشان با قابلیت‌های دلبندانشان است. نکته سوم اینکه, در مورد بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی و آموزش تحقیق کنند. بهترین آموزشگاه زبان در کرج را انتخاب کنند که بتواند به‌صورت علمی به بچه‌ها آموزش دهد.

 

"یادگیری عبارت است از اثراتی که محیط از طریق حواس بر ذهن انسان می‌گذارد که تغییراتی کم و بیش دائمی در ”رفتار بالقوه“ یادگیرنده به وجود می‌آورند.
یادگیری فقط آن چیزی نیست که به‌صورت تغییرات رفتار عملکرد تجلی می‌کند. بلکه چیزی است که جزئی از یادگیرنده می‌شود.
روش‌های سنتی آموزش دیگر جوابگوی نیازهای نسل جدید نیست".

 

 


Refrence:

نویسنده:

مترجم: رؤیا کریمی جنابی

امتیاز: 4.83 از 6 رای

تاریخ نشر: ۱۴۰۱/۴/۴ 6/25/2022 12:00:00 AM https://khazaelischool.com/articles/آموزشگاه-زبان-در-کرج

Publisher Logo
تهیه شده در: مدرسه زبان خزائلی

We hope this article has been helpful

Would you like to rate this article?

دیدگاه شما:


نام کامل
ایمیل(نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد)
متن پیام

کد زیر را وارد کنید
Captcha Picture