Loading...

 

راهنمای استفاده از سایت آموزشگاه خزائلی

فیلم آموزشی نحوه ارسال تکالیف

سایت آموزشگاه بخشی را برای ارتباط دو سوی بین زبان‌آموز و مدرس در نظر گرفته است. با توجه به فیلتر بودن برخی از اپلیکیشن ها و ایمن نبودن برخی دیگر بر آن شدیم که خود یک راه ارتباطی ساده و ایمن را فراهم آوریم. راهنمای استفاده از سایت آموزشگاه خزائلی را به دقت دنبال کنید و اگر سوالی داشتید می توانید از طریق کادر پایین همین مقاله با ما در تماس باشید.

متأسفانه با توجه به شرایط پیش آمده فرصت کافی جهت آموزش به زبان‌آموزان میسر نبود. در این مقاله شما را گام به گام برای استفاده از پنل زبان‌آموزی راهنمایی می‌کنیم. هر زبان‌آموز در آموزشگاه زبان خزائلی یک کد فراگیر یازده رقمی منحصر به فرد دارد. این کد برای او تا زمانی که در این آموزشگاه همراه ما باشد ثابت بوده و تغییر نمی‌کند. با ثبت‌نام به موقع نام زبان‌آموز به طور خودکار در لیست ثبت شده و به او اجازه دسترسی به کد کلاسی و استفاده از پنل شخصی داده می‌شود. مدرس کلاس تکالیف کلاسی را در این پنل قرار می‌دهد. زبان‌آموزانی که به موقع ثبت‌نام نکرده‌اند اجازه دسترسی به پنل را تا زمانی که به طور دستی نام آن‌ها به لیست اضافه نشود را ندارند. برای عقب نماندن از کلاس و بروز مشکلات احتمالی لطفاً نسبت به ثبت‌نام در تاریخ‌های مقرر شده از سوی آموزشگاه اقدام نمایید.

 

گام نخست

راهنمای استفاده از سایت آموزشگاه خزائلی: ابتدا وارد سایت آموزشگاه شوید. برای این کار یا آدرس سایت را وارد نموده www.khazaelischool.com و یا به فارسی نام آموزشگاه را در اینترنت جستجو کنید.

ورود به سایت

گام دوم

از منوی بالای سایت وارد پنل کاربری شده و گزینه زبان‌آموز را انتخاب کنید. اگر با تلفن همراه این کار را انجام می‌دهید، سمت چپ بالای صفحه سه خط افقی می بنید روی آن کلیک کرده و گزینه پنل را انتخاب کنید.

ورود به پنل کاربری

گام سوم

صفحه‌ای برای شما باز می‌شود در کادر اول کد یازده رقمی فراگیر را وارد کنید. تیک مربوط به گزینه من روبات نیستم را بزنید. این قسمت برای جلوگیری از ورود هکرها به سایت در نظر گرفته شده است. سپس روی دکمه اینتر کلیک کنید. اگر زبان‌آموز در تاریخ مقرر ثبت‌نام کرده باشد و نام او در لیست کلاسی باشد می‌تواند وارد پنل کاربری خود شود.

ورود زبان آموزان

گام چهارم

داخل پنل کاربری شما ابتدا نام زبان‌آموز، نام مدرس و کد کلاسی را مشاهده می‌کنید. یک دکمه قرمز رنگ LogOut نیز مشاهده می‌کنید. وقتی که کار شما با این پنل تمام شد دکمه LogOut را بزنید و از پنل خارج شوید.

کاربرانی که از کامپیوتر استفاده می‌کنند جلسات کلاسی را در سمت چپ نام خود و کاربرانی که با تلفن همراه کار می‌کنند جلسات تعریف شده را در زیر نام خود مشاهده می‌کنند.

بخش تکالیف

روی جلسه درسی مورد نظر کلیک کنید. بنا بر برنامه درسی هر مدرس، جلسه درسی می‌تواند شامل متن نوشتاری، فایل صوتی یا تصویری باشد. در پایین هر قسمت از جلسه درسی دو گزینه ارسال تکلیف و تکالیف وجود دارد. در قسمت تکالیف پرسش و پاسخ بین مدرس و زبان‌آموزان مشاهده می‌شود. در قسمت ارسال تکلیف شما می‌توانید سوال خود را از مدرس پرسیده و یا تکالیف خود را آپلود کنید.

ارسال تکالیف

گام پنجم

در قسمت ارسال تکلیف کادری برای تایپ کردن وجود دارد. در این قسمت می‌توانید سوال یا تکالیف تایپی خود را برای مدرس نوشته و ارسال کنید. در بالای این کادر گزینه‌هایی وجود دارد که می‌توانید نوشته خود از جهت راست چین یا چپ چین کردن، سایز و رنگ قلم مدیریت کنید.

در پایین کادر سه امکان برای زبان‌آموز در نظر گرفته شده است تا بتواند تکالیف خود را به صورت عکس، صدا و یا فایل PDF یا Word ارسال کند.

اولین گزینه ارسال عکس برای ارسال تصویر می‌باشد. دومین ارسال صدا برای ارسال فایل صوتی و سومین گزینه ارسال فایل (PDF) برای ارسال فایل PDF یا Word مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کار کردن با این گزینه‌ها بسیار آسان است. فقط کافی است روی دکمه Choose File کلیک کنید و آدرس فایل را که از قبل ذخیره کرده‌اید را وارد کنید؛ و در پایان کار دکمه قرمز رنگ پست را زده و فایل خود را ارسال کنید.

ارسال عکس و فیلم و فایل

توجه داشته باشید که:

 • حجم فایل‌ها نباید بالا باشد. برای ارسال عکس حجم محدودی در نظر گرفته شده است. لطفاً کادر اضافه عکس را کراپ کرده و در صورت لزوم از نرم افزار یا اپلیکیشن برای کم کردن حجم عکستان استفاده کنید.
 • زمان ارسال فایل به حجم فایل و سرعت اینترنت شما بستگی دارد.
 • در برخی از تلفن‌های همراه فایل‌های صوتی با پسوند amr. ذخیره می‌شود که سایت آموزشگاه آن را ساپورت نمی‌کند. اگر برای ارسال فایل با مشکل مواجه شدید پسوند آن را به mp3 تغییر دهید.
 • مدت زمان ماندگاری کامنت ها در سایت 10 روز است. پس از آن فایل به صورت خودکار پاک می‌شود.
 • برای ارسال چند عکس بهتر است عکسها را به صورت فایل پی دی اف ذخیره و ارسال کنید. برنامه های مختلفی برای تبدیل عکس به پی دی اف وجود دارد. کافیست در گوگل استور، بازار و یا اپ استور برنامه های تحت عنوان Image to pdf converter را جستجو کنید.

 • لینک مرتبط از اپ استور جهت کم کردن حجم عکس:

CamScanner

Scanner for Me

Scanner App

 •  لینک مرتبط از گوگل پلی جهت کم کردن حجم عکس:

CamScanner

Camera Scanner

Camera Scanner Image Scanner

JPG to PDF Converter

Image to PDF Converter

Scanner App To PDF

 1. Image to Pdf Converter
 1. Image to PDF Converter
 1. Image to PDF Converter
 1. Image to PDF Converter

 آیا راهنمای استفاده از سایت آموزشگاه خزائلی برایتان مفید بود؟ در صورت بروز هرگونه مشکل یا سوال باما در تماس باشید.


Refrence:

نویسنده:

مترجم: رؤیا کریمی جنابی

امتیاز: 4.92 از 12 رای

تاریخ نشر: ۱۳۹۹/۴/۲۱ 7/11/2020 12:00:00 AM https://khazaelischool.com/articles/راهنمای-استفاده-از-سایت-آموزشگاه-خزائلی

Publisher Logo
تهیه شده در: مدرسه زبان خزائلی

We hope this article has been helpful

Would you like to rate this article?

دیدگاه شما:


نام کامل
ایمیل(نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد)
متن پیام

کد زیر را وارد کنید
Captcha Picture