Loading...
آدرس آموزشگاه کرج، رجایی شهر، بلوار رستاخیز، خیابان ۱۲ ام شرقی، پلاک ۱۱۹ تلفن آموزشگاه 02634401060
دسته:
زیر دسته:
69کلاس زبان انگلیسی
68جدیدترین متد آموزش زبان انگلیسی
67آموزشگاه زبان در کرج | آموزشگاه زبان در گوهردشت کرج
66دوره‌ انگلیسی Catch Up
65دوره‌های Reading and Writing
64دوره‌های ترمیک English Time
63دوره‌ Magic Time
62مهدکودک زبان انگلیسی آنلاین
61کارگاه آموزش زبان
60 MESSY PLAY
59بهترین روش یادگیری زبان در منزل
58روش های مختلف برقراری ارتباط
57آموزش لباس پوشیدن به کودکان
56آداب و رسوم جشن سال نو در جهان
55اهداف آموزش پیش دبستانی
54کلاس پیش دبستانی آموزشگاه خزائلی
53آموزشگاه آنلاین زبان در کرج
52چرا یادگیری زبان انگلیسی سخت است
51ایجاد احساس امنیت در کودکان
50راه های کمک به استقلال کودکان
49سلامت عاطفی کودکان
48کودکان چگونه انگلیسی یاد می گیرند
47آموزش ورود به کلاس در Adobe Connect
46بهترین راه آموزش زبان به کودکان
45یادگیری کلمات انگلیسی
44آموزش انگلیسی در خانه برای کودکان
43بازی و کاهش استرس در کودکان
42چرا کودکان زبانهای جدید را بهتر یاد می گیرند
41دلایلی که افراد نمی توانند زبان انگلیسی را به روانی صحبت کنند
40استفاده از گرامر برای مکالمه
39کتاب خواندن به همراه کودکتان
38انگلیسی حرف زدن در خانه
37انگلیسی زبان پرکاربرد بین المللی
36منشور اخلاقی انضباتی دانش آموزان
35راهنمای استفاده از سایت آموزشگاه خزائلی
34چیزهایی که والدین باید در مورد ویروس کرونا بدانند
33ویروس کرونا چیست
32 راهنمای پیشگیری و کنترل ویروس کرونا در محیط کار
31با اضطراب ویروس کرونا چه کنیم
30راه های انتقال ویروس کرونا ایران
29بهترین روش یادگیری زبان
28مشخصات یک مدرسه خوب
27ده ویژگی ممتاز یک مدرسه خیلی خوب
26آیا خواندن به زبان انگلیسی مشکل است
25چگونه مهارت خواندن را بهبود ببخشیم
24چگونه انگلیسی را بهتر یاد بگیریم
23چگونه می توانیم بهتر انگلیسی صحبت کنیم
22چرا کودکانمان گریه می کنند
21مقایسه حافظه آینده نگر و فرا حافظه افراد بهنجار
20یادگیری زبان از طریق مسافرت
19آموزش نکاتی درباره لمس خوب و بد به کودکان
18آموزش به کودکان درباره لمس خوب و لمس بد
17یادگیری لغات در متن
16آموزش مکالمه زبان انگلیسی به کودک سه ساله
15یادگیری زبان انگلیسی با موسیقی
14اشتغال مادران کودک زبان‌آموز
13انگلیسی استاندارد چیست
12ژان پیاژه
11فواید کتاب خوانی
10غلبه بر اضطراب جدائی در اولین روز مدرسه
9مکالمه زبان انگلیسی برای کودکان
8راز شگفت انگیز پرورش کودک خوش رفتار
7تئوری های رشد کودک
6کودک نافرمان
5چگونه کودکانی شاد پرورش دهیم
4حسادت بین کودکان
3کنترل عصبانیت
2آموزش استفاده از سرویس بهداشتی برای کودکان
1کمک به کودکان ناتوان در یادگیری

کلاس پیش دبستانی آموزشگاه خزائلی

کلاس پیش دبستانی آموزشگاه خزائلی
آموزش پیش دبستانی نقشی اساسی در زندگی کودکان دارد. نقش کلاس پیش دبستانی آموزشگاه خزائلی در ایجاد محیطی غنی، انگیزه‌ی تحصیلی و فرصت‌های اجتماعی شدن به کودکانی که در یک گروه سنی قرار دارند تعریف می‌شود. کلاس‌های پیش از دبستان در این آموزشگاه به صورت دو زبانه برگزار می‌شود؛ و دانش‌آموزان دروس مورد نیاز را هم به زبان فارسی و هم به زبان انگلیسی آموزش می‌بینند. مدارس پیش دبستانی نقش مهمی در آماده سازی احساسی، فکری، اجتماعی و جسمانی کودکان برای تحصیلات بالاتر و درک کلی از موضوعات مختلف ایفا می‌کنند. تحصیلات اولیه‌ی خوب می‌تواند یک منبع الهام هم برای والدین و هم دانش‌آموزان، برای ثبت نام در پیش دبستانی و سطوح بالاتر در مراحل بعدی از تحصیلات تکمیلی باشد.

 

نقش یک مدرسه خوب

نقش یک مدرسه خوبیک مدرسه خوب از یک پروسه‌ی نظام‌مند آموزش پیش دبستانی جهت انتقال دانش به بهترین شکل ممکن برای درک بهتر کودکان، دنباله روی می‌کند. معلم‌ها با دنباله روی از یک برنامه‌ی آموزشی ساده و جالب، به سختی تلاش می‌کنند تا کل پروسه‌ی یادگیری را برای کودکان لذت‌بخش کنند. روش‌های تدریس پیش دبستانی و کودکستان شالوده‌ی استواری را در کودکان به وجود می‌آورد و به آن‌ها کمک می‌کند تا در مراحل بعدی مدرسه و دانشگاه به راحتی دانش را فرابگیرند. برنامه‌ریزی کلاس پیش دبستانی آموزشگاه خزائلی به صورتی است که به روش یادگیری و رشد تک تک دانش‌آموزان احترام می‌گذارد و به آن‌ها آزادی انتخاب فعالیت‌هایی که به آن علاقه‌مندند را می‌دهد.

 

 

 

نقش معلم خوب در پیش دبستان

نقش معلم خوب در پیش دبستانمعلم‌ها باید به همه‌ی کودکان یکسان توجه داشته باشند و در آن‌ها ایجاد انگیزه کنند تا در فعالیت‌هایی شرکت کنند که پیش دبستانی را برایشان جالب می‌کند و به آن‌ها کمک می‌کند تا چیزهای جدیدی در زندگی یاد بگیرند. تسهیلات آموزشی باید در دسترس کودکان باشد و باید اطمینان حاصل شود که هیچ کودکی نادیده گرفته نشده است. در کلاس پیش دبستانی آموزشگاه خزائلی از معلمین با تجربه و متخصص بهره گرفته‌ایم تا اساس آموزشی کودکان بسیار قوی پایه ریزی شود؛ زیرا آموزش پیش دبستانی محیطی فرهنگی برای کودکان ایجاد می‌کند و ارزش‌های درستی را برای کمک به رشد فکری و جسمی به آن‌ها القا می‌کند. تحصیلات پیش دبستانی پرورش افکار را راحت‌تر می‌کند و سبب رشد پویا و کامل کودکان می‌شود. آموزش پیش دبستانی با فراهم آوردن محیط یادگیری منظم به کودکان کمک می‌کند تا اهمیت نظم و یادگیری را درک کنند. مدارس خوب پیش دبستانی محیط و فرصت‌های مناسبی را برای پرورش افکار کودکان فراهم می‌کند و آن‌ها را ترغیب می‌کند تا استعداد حقیقی خود را بشناسند.


فعالیت‌های مختلف سطح پیش از دبستان

فعالیت‌های مختلف سطح پیش از دبستانکلاس پیش دبستانی آموزشگاه خزائلی به غیر از برنامه‌ی آموزشی، شامل فعالیت‌های مختلفی مثل طراحی، نقاشی و رنگ‌آمیزی، کار با سفال، کارهای دستی، آواز خواندن و ورزش می‌شود که زندگی در مدرسه را برای بچه‌های کوچک جالب می‌کند. امروزه روز به ناچار کلاس‌ها به صورت آنلاین برگزار می‌شود اما تنوع فعالیت‌های کلاسی را حفظ کرده‌ایم تا کلاس‌ها از جذابیت خوبی برخوردار باشد. آموزشگاه زبان خزائلی یکی از موفق‌ترین آموزشگاه‌ها در برگزاری کلاس‌های آنلاین می‌باشد.

 

 

 

 

تقویت مهارت‌های کلیدی

تقویت مهارت‌های کلیدیباید از اهمیت آموزش پیش دبستانی آگاه بود و به بهترین شکل، دانش لازم برای کودکان را به آن‌ها انتقال داد. کودکستان و پیش دبستانی باید روی مهارت‌های کلیدی: رشد فکری، احساسی، شناختی و اجتماعی کودکان تمرکز داشته باشد. این مدارس باید بچه‌های کوچک را برای مدارس رسمی و زندگی آماده کنند. باید از طریق برنامه‌های جالب پیش دبستانی خود، کودکان را به افرادی دارای اعتماد به نفس و فراگیران کنجکاوی تبدیل کنند. کودکان بازی‌های متفاوتی را انجام می‌دهند و در فعالیت‌های مختلفی که آن‌ها را شاد و خوشحال می‌کند، به وفور شرکت می‌کنند. آموزش در آموزشگاه زبان خزائلی همراه با بازی است و ما به شعار آموزشی خود یعنی زندگی یعنی بازی و یادگیری پایبند هستیم. ما زبان آموزان خود را از 3 سالگی بر اساس بازی، سرود، جلسات داستان‌گویی و فعالیت‌های حرکتی پرورش می‌دهیم. این امر به آن‌ها کمک می‌کند تا مهارت‌های اساسی را یاد بگیرند. ما از طریق فعالیت‌های کودکانه‌ی لذت‌بخش و بازی‌ها، کودکان را برای یادگیری مهارت‌های ساده‌ی خواندن، نوشتن و اعداد هدایت می‌کنیم. این‌ها به بچه‌ها کمک می‌کند تا با مقطع پیش دبستانی کنار بیایند.

 

ایجاد محیط مناسب یادگیری

فضای رنگارنگ

ایجاد محیط مناسب یادگیریتمام این مدارس با کلاس‌هایی که تم‌ها و مکان‌های متفاوتی برای انواع فعالیت‌ها دارند، محیطی رنگارنگ را برای یادگیری کودکان فراهم می‌آورند. آموزشگاه خزائلی از این امر مستثنا نیست زیرا فضای شاد آموزشی از فاکتورهای مهمی هستند که هر پدر و مادری قبل از بردن کودک خود به مهد باید به آن توجه کنند. بخش بزرگی از مواد آموزشی باید توسط معلم‌ها در مدرسه تولید شود و باید به گونه‌ای باشد که کمک‌های آموزشی آن‌ها متناسب با علائق و سطح دانش همه‌ی دانش‌آموزان باشد.

 

 

 


تغذیه مناسب کودکان

باید به سلامتی و تغذیه‌ی کودکان توجه شود تا اطمینان حاصل شود که آن‌ها انرژی جسمانی لازم برای را یادگیری دارند. در آموزشگاه زبان خزائلی بچه‌ها برنامه غذایی یکسان و سالمی دارند. از آوردن خوراکی‌هایی که ارزش غذایی ندارد منع می‌شوند و برنامه غذای گرم در تغذیه روزانه گنجانده شه است.


زمان یادگیری کودکان

کودکان به طور همزمان یاد می‌گیرند که علائق و کنجکاوی آن‌ها در کجا بیدار می‌شود. آموزش باید به مقاطع زمانی کوتاه‌مدت محدود شود که این امر باید بر اساس زمان یادگیری طبیعی هر کودک که در دو سال اول معمولاً روزانه بین پانزده تا سی دقیقه است، باشد.

 

تعداد دانش‌آموزان

ضریب تعداد دانش‌آموزان به تعداد معلم باید پائین نگاه داشته شود تا معلم بتواند با گروه‌های کوچک چهار، پنج‌نفره کار کند، درحالی که بقیه‌ی دانش‌آموزان از طریق بازی‌های آموزشی و بازی‌های تفریحی مشغول فراگیری هستند. بهترین ضریب برای پیش دبستانی پنج دانش‌آموز برای هر معلم است. بر اساس این استاندارد در پیش دبستانی یک و دو، تعداد سایر دانش‌آموزان می‌تواند بیست نفر باشد.

 

مواد آموزشی

 مواد آموزشیبرای سرگرم کننده کردن یادگیری و برای برقراری ارتباط با ارزش‌های بنیادی مثل خوبی، زیبایی، هماهنگی، مسئولیت و هدایت درست، باید از داستان‌گویی استفاده کرد. اطلاعات پیرامون مردم، سایر موجودات، مکان‌ها، تاریخ، جغرافی و سایر فرهنگ‌ها باید به کودک ارائه شود. این اطلاعات باید به شکل داستان، اطلاعات تصویری و توضیحاتی ارائه شوند که با حقایق زندگی عجین و دارای متنی منسجم باشند، به جای آن که یک سری موضوعات جدا از هم باشند. آموزش پیش دبستانی می‌تواند به پرورش تفکر خلاق کمک کند، اما این مهم است که والدین هم در خانه از روش‌های مشابهی برای ترغیب کودک خود استفاده کنند. همچنین ارتباط والدین با کودک هم نقش مهمی در آموزش پیش دبستانی کودک دارد.


 


نویسنده:

امتیاز: 5 از 2 رای

تاریخ نشر: ۱۳۹۹/۹/۱۳ 12/3/2020 12:00:00 AM https://khazaelischool.com/articles/کلاس-پیش-دبستانی-آموزشگاه-خزائلی

Publisher Logo
تهیه شده در: مدرسه زبان خزائلی

We hope this article has been helpful

Would you like to rate this article?

دیدگاه شما:


نام کامل
ایمیل(نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد)
متن پیام

کد زیر را وارد کنید
Captcha Picture