Loading...
آدرس آموزشگاه کرج، رجایی شهر، بلوار رستاخیز، خیابان ۱۲ ام شرقی، پلاک ۱۱۹ تلفن آموزشگاه 02634401060
دسته:
زیر دسته:
77دوره کارگاهی زبان آنلاین کودکان
76مهدکودک زبان انگلیسی آنلاین
75دوره‌ Magic Time
74دوره English Time
73دوره Reading and Writing
72دوره Catch Up بهترین آموزشگاه زبان مکالمه کودکان
71 MESSY PLAY
70بهترین روش یادگیری زبان در منزل
69روش های مختلف برقراری ارتباط
68آموزش لباس پوشیدن به کودکان
67آداب و رسوم جشن سال نو در جهان
66اهداف آموزش پیش دبستانی
65کلاس پیش دبستانی آموزشگاه خزائلی
64چرا یادگیری زبان انگلیسی سخت است
63راه های کمک به استقلال کودکان
62ایجاد احساس امنیت در کودکان
61سلامت عاطفی کودکان
60کودکان چگونه انگلیسی یاد می گیرند
59نحوه ورود به کلاس در Adobe Connect
58محیط کلاس در Adobe Connect
57بهترین راه آموزش زبان به کودکان
56بهترین راه یادگیری کلمات انگلیسی
55آموزش انگلیسی در خانه برای کودکان
54بازی و کاهش استرس در کودکان
53چرا کودکان زبانهای جدید را بهتر یاد می گیرند
52دلایلی که افراد نمی توانند زبان انگلیسی را به روانی صحبت کنند
51استفاده از گرامر برای مکالمه
50کتاب خواندن به همراه کودکتان
49انگلیسی حرف زدن در خانه
48انگلیسی زبان پرکاربرد بین المللی
47راهنمای استفاده از سایت آموزشگاه خزائلی
46منشور اخلاقی انضباطی استفاده از گروه آموزش مجازی
45چیزهایی که والدین باید در مورد ویروس کرونا بدانند
44با اضطراب ویروس کرونا چه کنیم
43 راهنمای پیشگیری و کنترل ویروس کرونا در محیط کار
42ویروس کورونا چیست
41راه های انتقال ویروس کرونا ایران
40بهترین روش یادگیری زبان
39مشخصات یک مدرسه خوب
38ده ویژگی ممتاز یک مدرسه خیلی خوب
37آیا خواندن به زبان انگلیسی مشکل است
36چگونه مهارت خواندن را بهبود ببخشیم
35چگونه انگلیسی را بهتر یاد بگیریم
34چگونه می توانیم بهتر انگلیسی صحبت کنیم
33چرا کودکانمان گریه می کنند
32مقایسه حافظه آینده نگر و فرا حافظه افراد بهنجار
31یادگیری زبان از طریق مسافرت
30اهمیت لهجه زبان دوم
29سطوح زبان انگلیسی از A1 تا C1
28آموزش به کودکان درباره لمس خوب و لمس بد
27آموزش نکاتی درباره لمس خوب و بد به کودکان
26آموزش زبان انگلیسی
25یادگیری لغات در متن
24آموزش مکالمه زبان انگلیسی به کودک سه ساله
23آموزش زبان انگلیسی به کودکان
22یادگیری زبان انگلیسی از طریق موسیقی
21مادران شاغل و عذاب وجدان همیشگی
20انگلیسی استاندارد چیست
19سن مناسب برای شروع مهدکودک
18ژان پیاژه
17اهمیت لهجه انگلیسی
16سی کتاب برتر
15 بهترین آموزشگاه زبان در کرج | بهترین آموزشگاه در گوهردشت زبان کرج
14آهنگ پاپ و یادگیری زبان انگلیسی
13غلبه بر اضطراب جدائی در اولین روز مدرسه
12موسیقی چگونه به یادگیری زبان کمک می کند
11فواید کتاب خوانی
10بهترین مهدکودک زبان انگلیسی
9مکالمه زبان انگلیسی برای کودکان
8آموزش استفاده از سرویس بهداشتی برای کودکان
7کنترل عصبانیت
6حسادت بین کودکان
5چگونه کودکانی شاد پرورش دهیم
4کودک نافرمان
3تئوری های رشد کودک
2راز شگفت انگیز پرورش کودک خوش رفتار
1کمک به کودکان ناتوان در یادگیری

بهترین مهدکودک زبان انگلیسی آنلاین در کرج

مهد زبان انگلیسی آنلاین برای کودکان 3 تا 6 سال

در بهترین مهدکودک زبان انگلیسی آنلاین در کرج، محیط کلاس‌های مجازی برای کودکان 3 تا 6 سال طراحی شده است. طراحی کلاس ها به گونه ای است که کودکان در خانه احساس کنند در کلاس درسی حضور دارند. حس امنیت و گرمی خانه از شاخص‌های اصلی این دوره کودک است. همچنین, بازی و سرگرمی محور اصلی آموزش آنلاین زبان انگلیسی ما است.
مدرسین دوره کودک, حس امنیت، اعتماد و آرامش در محیط کلاس‌های غیر حضوری زبان به همراه گرمی محبت و عشق را ایجاد می کنند. مدرسین با تجربه مهدکودک زبان آنلاین در کرج, آموزش را در قالب بازی‌های طراحی شده برای کودکان انجام می دهند. آموزش زبان انگلیسی در قالب بازی و سرگرمی باعث می‌شود, بچه‌ها احساس نکنند در مدرسه و تحت آموزش هستند. بلکه این‌طور تصور کنند که در حال بازی و شادی در محیطی کاملاً انگلیسی زبان (زبان هدف) هستند.

تقویت مهارت‌های یادگیری

نکته حائز اهمیت در این گروه سنی, توجه ویژه به تقویت مهارت‌های یادگیری Motor Skills در کودکان است. مدرسین مهدکودک زبان آنلاین در کرج بر اساس طرح درس‌های تنظیم شده توسط کارشناسان برنامه‌ریزی تحصیلی و منابع معتبر آموزش دیده‌اند. آنها مهارت‌هایی نظیر خوب دیدن، خوب شنیدن و به طور کلی استفاده صحیح از حواس پنج‌گانه را آموزش می دهند. همچنین, مهارت‌های دست‌ورزی از قبیل طرز صحیح در دست گرفتن مداد و موارد دیگر را به درستی به کودکان منتقل کنند.
تمامی بازی‌های کودکان نظیر بازی‌های مونته سوری در خانه بازی و زبان هدفمند بوده و با هدف آموزش زبان در دستور کار مدرسین متخصص قرار دارد. هدف دوره زبان کودک آموزش غیر مستقیم و از طریق بازی و سرگرمی است.

موضوعات آموزشی مهدکودک زبان انگلیسی آنلاین

مطالب مورد تدریس در بهترین مهدکودک زبان انگلیسی آنلاین در کرج برای کودکان 3 تا 6 سال گزیده‌ای از پرکاربردترین موضوعات مورد نیاز در این گروه سنی کودک است. مهارت‌های اجتماعی مثل حس همدلی، ارزش‌های اخلاقی و تربیتی، نکات بهداشتی و غیره از جمله طرح درس‌هایی هستند که کودکان در این دوره‌ها دریافت می‌کنند.
در کنار موارد مذکور، برنامه‌های تکمیلی پر از شادی و نشاط در قالب آموزش‌های ابتدایی مهارت‌های موسیقی، نقاشی، بازی‌های هدفمند ارائه می شوند. همچنین داستان خوانی، شعر، مکالمات روزمره، آشپزی، نمایش، خمیربازی و سفالگری، کاردستی و ... نیز وجود دارند. آموزش غیر مستقیم و ایجاد یک محیط واقعی, برای درگیر شدن کودکان با زبان هدف در نظر گرفته شده است.

تفکیک گروه سنی

تفکیک گروه سنی و فیزیکی فرزندانمان در بهترین مهدکودک زبان انگلیسی آنلاین در کرج برای کودکان 3 تا 6 سال از اهمیت زیادی برخوردار است. دستور کار و برنامه‌ریزی مدرسه زبان خزائلی اصل را بر تفکیک گروه سنی و فیزیکی قرار داده است. چرا که در این برنامه آموزشی بچه‌ها فعالیت‌های فیزیکی مختلفی انجام می‌دهند که از جمله آن‌ها می‌توانیم به تحرکات ورزشی و بازی‌های گروهی اشاره کنیم. بنابراین, کلاس‌بندی‌ها به صورتی انجام می‌شود که یک محیط مجازی امن و شاد برای کودکان همسن فراهم آید.
 

کلاس‌های آنلاین

 کلاس‌های غیرحضوری در بهترین مهدکودک زبان انگلیسی آنلاین در کرج, باید همان جذابیت‌های کلاس‌های حضوری را داشته باشد. با توجه به این که کلاس‌ها مجازی برگزار می‌شوند، کودکان باید زمان کمتری در کلاس حضور داشته باشند چرا که خسته می‌شوند. بنابراین, در هر جلسه یک ساعت کودکان را درگیر آموزش زبان انگلیسی می‌کنیم. شایان ذکر است که آموزش مجازی نیز تمام مباحث کلاس‌های حضوری را  با همان جذابیت کلاس‌های حضوری در برمی‌گیرد.
امر آموزش در مهد کودک زبان آنلاین در کرج, بحث پیچیده و تخصصی است. در دوره‌های آنلاین روش‌های علمی و نظریه‌های اثبات شده روز دنیا مدنظر کارشناسان برنامه‌ریزی مدرسه زبان خزائلی قرار می‌گیرند.
در اینجا با برخی از این نظریه‌ها و روش‌های علمی آشنا می‌شویم. لطفاً کلیک کنید:

CLIL
NLP
TPR
PYP

 


نحوه آموزش آنلاین انگلیسی به کودکان

زبان‌آموزان بزرگسال با تمایل خود به یادگیری زبان می‌پردازند. در حالیکه, زبان آموز کودک برای افزایش تمایل به یادگیری زبان انگلیسی به انگیزه بیشتری نیاز دارد. کودکان به دنبال درس های با کیفیت بالا, جذاب و تعاملی با معلمی هستند که به آنها اهمیت می‌دهد.


آهسته صحبت کنید

بزرگسالان تمایل دارند اطلاعات بیشتری را با در زمان کوتاهتر در اختیار آنها قرار دهید. با این حال, کودکان به زمان بیشتری برای پردازش اطلاعات و هماهنگی در مکالمه نیاز دارند. مدرسین مهدکودک زبان آنلاین باید از جملات کوتاهتری برای مکالمه انگلیسی با کودک استفاده کند. سرعت کمتری در صحبت کردن و مکث های منظمی داشته باشد. کودکان زبان‌آموز باید زمانی برای پیگیری کلمات و سوال پرسیدن, داشته باشند. مربی مهدکودک زبان زمانیکه سرعت صحبت کردن خود را کمتر می‌کند نباید با صدای بلندتر صحبت کند. کودکان مشکلات شنوایی ندارند, فقط به زمان بیشتری برای پردازش کلمات نیاز دارند.


مدرسین مهدکودک زبان انگلیسی آنلاین توجه داشته باشید, کودکان فقط یک یا دو مرحله از دستورالعمل‌های شفاهی را به یاد می‌آورند. آموزش آنلاین زبان انگلیسی را به مراحل کوچکتر تقسیم کنید و در یک زمان فقط چند مرحله را ارائه دهید. اگر در مورد مفاهیم پیچیده صحبت می‌کنید, آنها را به بخش های کوچکتر تقسیم کنید. تقسیم‌بندی و تفکیک مفاهیم به بهبود طبقه‌بندی اطلاعات و تقویت حافظه کودکان کمک می‌کند. پس از اتمام یک درس کامل, چندین دسته را برای مرور ترکیب کنید.

 

وسایل کمک بصری در مهدکودک زبان انگلیسی آنلاین

بعضی کودکان یادگیرنده بصری هستند و گوش دادن یا خواندن به تنهایی پاسخگو نیست. استفاده از وسایل کمک بصری در مهدکودک زبان در کرج به ایجاد سرنخ‌های بیشتر برای حفظ اطلاعات در حافظه کودک کمک می‌کند. حتی یک عروسک کوچک برای خواندن آهنگ یا تعریف کلمات و واژگان به خاطره انگیز شدن مطالب برای زبان‌آموزان خردسال کمک می کند.


لوازم صوتی و تصویری در مهد کودک زبان آنلاین در کرج

حتی در صورتیکه صدای عالی داشته باشید, با گذشت زمان برای کودک یکنواخت می‌شود. لوازم صوتی و تصویری کمک می کند, آموزش زبان انگلیسی را به روش‌های جدید و جالب ارائه دهید. به طور مثال, آهنگ بخوانید یا یک مکالمه انگلیسی ویدیویی را تماشا کنید. کلمات و عبارات را با سرعت و اهجه درست تلفظ کنید.


کشف علایق کودکان


بهترین مهد کودک زبان آنلاین در کرج از کشف علایق کودکان برای بهبود مهارت زبان انگلیسی آنها کمک می‌گیرد. سرگرمی‌ها, شخصیت‌های کارتونی یا فیلم‌ها, غذاها و رنگ‌های مورد علاقه کودکان را بپرسید. زمان آموزش زبان انگلیسی از موارد مورد علاقه کودک به عنوان مثال یا بخشی از درس استفاده کنید. به طور مثال, کلمات را برای کودکی که رنگ صورتی را دوست دارد روی کاغذ یا پس‌زمینه اسلاید صورتی بنویسید.

جوایز برای زبان‌آموزان مهدکودک

برای زبان‌آموزان مهدکودک زبان انگلیسی آنلاین جوایزی مانند: ستاره‌ها و برچسب‌های دیجیتال در نظر بگیرید. کودکانی که با دقت درس را دنبال می‌کنند می‌توانند کمی از جواب سوالات را جایزه بگیرند یا یک آهنگ جدید آموزش ببینند.


معلم زبان مهربان


کودکان معلم سخت‌گیر نمی‌خواهند, آنها به معلمی برای مکالمه‌های زبان انگلیسی حتی با اشتباهات کودکانه نیاز دارند. مدرسین مهد کودک زبان آنلاین در کرج برای ارتباط با کودک, لباس‌های رنگارنگ و شاد می‌پوشند. صدای کودکانه یا خنده‌دار, اطلاعات اغراق‌آمیز زمان آموزش مطالب دشوار به یادگیری زبان انگلیسی کودک کمک می‌کند.


تاثیر لبخند و چهره شاد مدرس زبان کودک


یک لبخند ساده به کودکان نشان می‌دهد که از آموزش به آنها رضایت دارید. در صورتیکه از ویس و پیام صوتی برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان استفاه می‌کنید, شادی و خنده را در صدای خود نمایان کنید. جهت ثبت نام در دوره های بهترین آموزشگاه زبان در گودردشت کرج اینجا را کلیک کنید.

 

 


Refrence:

نویسنده:

تاریخ نشر: ۱۴۰۰/۳/۱۲ 6/2/2021 12:00:00 AM https://khazaelischool.com/articles/مهد-زبان-انگلیسی-آنلاین

Publisher Logo
تهیه شده در: مدرسه زبان خزائلی

We hope this article has been helpful

Would you like to rate this article?

دیدگاه شما:


نام کامل
ایمیل(نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد)
متن پیام

کد زیر را وارد کنید
Captcha Picture