Loading...

خانه بازی و زبان

برای کودکان 6 تا 3 سال

همان‌طور که از اسم این دوره پیداست در بهترین مهد زبان انگلیسی آنلاین در کرج، محیط کلاس‌های خانه بازی و زبان برای کودکان 6 تا 3 سال طوری طراحی شده است که کودکان احساس کنند در خانه هستند. حس امنیت و گرمی خانه از شاخص‌های اصلی این دوره است. همچنین بازی و سرگرمی محور اصلی آموزش ماست.
حس امنیت، اعتماد و آرامش در محیط کلاس‌ها به همراه گرمی محبت و عشقی که مدرسین دوره دیده این مرکز آموزشی در قالب بازی‌های طراحی شده در کودکان ایجاد می‌کنند باعث می‌شود که بچه‌ها هرگز احساس نکنند در مدرسه و تحت آموزش هستند. بلکه این‌طور تصور کنند که در حال بازی و شادی در محیطی کاملاً انگلیسی زبان (زبان هدف) هستند.

تقویت مهارت‌های یادگیری

نکته حائز اهمیت در این گروه سنی توجه ویژه به تقویت مهارت‌های یادگیری Motor Skills در کودکان است. مدرسین این مرکز آموزشی بر اساس طرح درس‌های تنظیم شده توسط کارشناسان برنامه‌ریزی تحصیلی و منابع معتبر آموزش دیده‌اند تا مهارت‌هایی نظیر خوب دیدن، خوب شنیدن و به طور کلی استفاده صحیح از حواس پنج‌گانه را در کنار مهارت‌های دست ورزی از قبیل طرز صحیح در دست گرفتن مداد و موارد دیگر را به درستی به کودکان منتقل کنند.
تمامی بازی‌های کودکان نظیر بازی‌های مونته سوری در خانه بازی و زبان هدفمند بوده و با هدف آموزشی در دستور کار مدرسین متخصص قرار دارد و هدف آموزش غیر مستقیم و از طریق بازی است.

موضوعات آموزشی

مطالب مورد تدریس در خانه بازی و زبان برای کودکان 6 تا 3 سال گزیده‌ای از پرکاربردترین موضوعات مورد نیاز کودکان در این گروه سنی است. مهارت‌های اجتماعی مثل حس همدلی، ارزش‌های اخلاقی و تربیتی، نکات بهداشتی و غیره از جمله طرح درس‌هایی هستند که کودکان در این دوره‌ها دریافت می‌کنند.
در کنار موارد مذکور، برنامه‌های تکمیلی پر از شادی و نشاط در قالب آموزش‌های ابتدایی مهارت‌های موسیقی، نقاشی، بازی‌های هدفمند، داستان خوانی، شعر، مکالمات روزمره، آشپزی، نمایش، خمیربازی و سفالگری، کاردستی و ... برای آموزش غیر مستقیم و ایجاد یک محیط واقعی برای درگیر شدن با زبان هدف برای دلبندانمان در نظر گرفته شده است.

تفکیک گروه سنی

تفکیک گروه سنی و فیزیکی فرزندانمان در دوره‌های خانه بازی و زبان برای کودکان 6 تا 3 سال از اهمیت زیادی برخوردار است و در دستور کار برنامه‌ریزی مدرسه زبان خزائلی قرار دارد. چرا که در این برنامه آموزشی بچه‌ها فعالیت‌های فیزیکی مختلفی انجام می‌دهند که از جمله آن‌ها می‌توانیم به تحرکات ورزشی و بازی‌های گروهی اشاره کنیم؛ بنابراین کلاس بندی‌ها به صورتی انجام می‌شود که محیطی امن و شاد برای کودکان همسن فراهم آید.
زمان‌بندی کلاس‌ها

کلاس‌های حضوری

در کلاس‌های حضوری کودکان در دو نوبت پذیرش می‌شوند، نوبت اول ساعت 7:30 صبح که اغلب اولیای شاغل دارند و نوبت دوم ساعت 9:30 صبح. ساعت تحویل کودکان به اولیا نیز در دو نوبت، ساعت 12:30 و 14:30 انجام می‌شود.

کلاس‌های آنلاین

 کلاس‌های آنلاین در بهترین مهد زبان انگلیسی آنلاین در کرج تا جایی که ممکن است باید همان جذابیت‌های کلاس‌های حضوری را ایجاد کرد. با توجه به این که کلاس‌ها مجازی برگزار می‌شوند، کودکان باید زمان کمتری در کلاس حضور داشته باشند چرا که خسته می‌شوند؛ بنابراین در هر جلسه یک ساعت کودکان را درگیر زبان انگلیسی می‌کنیم. شایان ذکر است که آموزش مجازی نیز تمام مباحث کلاس‌های حضوری را در برمی‌گیرد با همان جذابیت کلاس‌های حضوری.
امر آموزش در دنیا بحث پیچیده و تخصصی است. در این دوره‌ها روش‌های علمی و نظریه‌های اثبات شده روز دنیا مدنظر کارشناسان برنامه‌ریزی مدرسه زبان خزائلی قرار می‌گیرند.
در اینجا با برخی از این نظریه‌ها و روش‌های علمی آشنا می‌شویم. لطفاً کلیک کنید:

CLIL
NLP
TPR
PYP

"ما بهترین نیستیم ولی برای بهترین بودن حداکثر تلاش خود را انجام می‌دهیم."


نویسنده:

تاریخ نشر: ۱۴۰۰/۳/۱۲ 6/2/2021 12:00:00 AM https://khazaelischool.com/articles/مهد-زبان-انگلیسی-آنلاین

Publisher Logo
تهیه شده در: مدرسه زبان خزائلی

We hope this article has been helpful

Would you like to rate this article?

دیدگاه شما:


نام کامل
ایمیل(نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد)
متن پیام

کد زیر را وارد کنید
Captcha Picture