Loading...
آدرس آموزشگاه کرج، رجایی شهر، بلوار رستاخیز، خیابان ۱۲ ام شرقی، پلاک ۱۱۹ تلفن آموزشگاه 02634401060

کلاس‌ های کارگاهی زبان انگلیسی

(حضوری و آنلاین)


کارگاه-زبان-کودک-TPR – NLP – CLIL

کلاس‌های کارگاهی مدرسه زبان خزائلی بر اساس جدیدترین متدهای TPR – NLP – CLIL برنامه‌ریزی شدند. زبان آموزان با روش‌های خلاق و نو آورانه و انجام فعالیت‌های فیزیکی و ذهنی زبان را فراگرفته و از زبان انگلیسی همانند زبان مادری استفاده می‌نمایند.

اهمیت کلاس‌ های کارگاهی زبان انگلیسی

با توجه به شرایط کنونی, امکان برگزاری دوره به هر دو صورت حضوری و آنلاین فراهم می باشد. پیشرفت مثبت زبان‌آموزانی که در کلاس‌ های کارگاهی زبان انگلیسی شرکت کردند, گویای کیفیت بالای آموزشی بوده می باشد. ارتباط دو جانبه مدرس و زبان‌آموز و ایجاد فضایی شاد و خلاقانه ما را از نظر زبان‌آموزان به بهترین کلاس‌های کارگاهی زبان انگلیسی مبدل ساخته است. برای مشاهده روش کار ما و موفقیت زبان‌آموزان از پیج اینستای آموزشگاه دیدن کنید. 

گرامر در صحبت کردن

زبان‌آموزان در کلاس‌ های کارگاهی زبان انگلیسی, مباحث گرامر زبان انگلیسی را مرور می کنند. مباحث گرامر انگلیسی شامل: ضمایر, مقالات و زمان های فعل می شود. زبان‌آموزان برای شناسایی, تمرین و تصحیح در فعالیت های گفتاری شرکت می کنند.

اصطلاحات مکالمه زبان انگلیسی

معلم زبان, اصطلاحات انگلیسی را برای مکالمه معرفی می کند. سپس, زبان‌آموزان را برای استفاده از این اصطلاحات در مکالمه هدایت می‌کند. معنای درست لغات و اصطلحات, در متن مکالمه زبان انگلیسی نهفته است.

مکالمات بداهه به زبان انگلیسی

زبان‌آموزان مهارت‌های گفتاری و پاسخ‌های مختلف را تمرین می‌کنند. اینگونه برای پاسخگویی به سوالات از پیش تعیین نشده آماده خواهند بود. تعامل در کلاس‌ های کارگاهی زبان انگلیسی, باعث افزایش سطح یادگیری زبان‌آموزان می‌شود.

استراتژی‌های شنیداری

زبان‌آموزان مهارت‌های آکادمیک شنیدای و یاداشت برداری را تمرین می‌کنند. آنها انتقال‌ها و واژگان کلیدی را برای سازماندهی اطلاعات شنیداری, یاد می‌گیرند.

فرهنگ و زبان انگلیسی

تمرکز کلاس‌ های کارگاهی زبان انگلیسی بر کاوش و اشتراک‌گذاری فرهنگ و زبان انگلیسی است. زبان‌آموزان در مورد فرهنگ‌های مختلف صحبت می‌کنند و تضاد‌های فرهنگی را به اشتراک می‌گذارند. مکالمات براساس نیاز‌های زبان‌آموزان یا سوالات مدرس زبان, هدایت می‌شوند.

حضور و رهبری بحث های کلاسی

زبان‌آموزان در کلاس‌ های کارگاهی زبان انگلیسی برای شرکت در بحث‌های گروهی دعوت می‌شوند و می‌توانند رهبری بحث را برعهده بگیرند. آنها واژگان کلیدی آکادمیک را تمرین می‌کنند تا در بحث‌های گروهی مشارکت داشته باشند.  

استراتژی‌های خواندن

زبان‌آموزان استراتژی‌های خواندن مانند: تکنیک‌های دوره‌های دانشگاهی, خواندن فعال و کارآمد را مرور می‌کنند. همچنین, یاداشت برداری و حاشیه‌نویسی را آموزش می‌گیرند. آنها, نشانه‌گذاری متنی را برای بهبود معنا و روان خوانی تمرین می‌کنند.

تسلط به زبان انگلیسی

کلاس‌ های کارگاهی زبان انگلیسی به زبان‌آموزان کمک می‌کند که عناصر انگلیسی را فراتر از تلفظ استفاده کنند. عناصری مانند: لحن, تاکید بر هجا/ کلمه, مکث ها و تکه های واژگانی فراتر از تلفظ هستند. زبان‌آموزان با تمرینات و اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی بهبود مهارت زبان انگلیسی خود آشنا می‌شوند.

واژگان کلیدی برای توصیف

معلم, زبان‌آموزان را برای توصیف مسائل مختلف به زبان انگلیسی آموزش می‌دهد. همچنین, اطلاعات و جزوه‌های آموزشی بهترین آموزشگاه زبان در کرج برای بهبود توصیف در اختیار زبان‌آموزان قرار می‌گیرد.

ترمیک کارگاهی زبان انگلیسی

این دوره‌ها مناسب گروه سنی ۷ تا ۱۱ سال می‌باشد. زبان آموزان پس از گذراندن دوره‌های کارگاهی  زبان انگلیسی (workshop) و یا با تعیین سطح می‌توانند وارد این دوره‌ها شوند. تمرکز این دوره‌ها بیشتر روی یادگیری آواهای حروف، خواندن و نوشتن می‌باشد. از این رو هر ترم در کنار آموزش کتاب‌های اصلی، کتاب‌های مکمل متناسب با دروس نیز در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است که جهت ورود به ترم‌های بعدی، زبان آموزان باید هر ترم را با نمره مطلوب بگذرانند.

با توجه به شرایط کنونی امکان برگزاری دوره به صورت آنلاین نیز فراهم می باشد. کلاس های آنلاین آموزشگاه زبان خزایلی از با کیفیت ترین و بهترین کلاس آنلاین زبان انگلیسی در کرج می باشد. کلاس های مجازی آموزشگاه در محیط ادوبی کانکت برگزار می شود. نحوه استفاده از نرم افزار ادوبی کانکت به طور کامل شرح داده شده و در سایت آموزشگاه قرار دارد.

دوره‌های کارگاهی زبان انگلیسی

مدرسه زبان خزائلی افتخار دارد برای اولین بار آموزش زبان را به روش نوین NLP – TPR برای کودکان شما به فعالیتی لذت‌بخش تبدیل کند. در کلاس‌های کارگاهی زبان انگلیسی سرگرمی‌های هدف‌دار ازجمله بازی، کارتون و انیمیشن، داستان خوانی، کارگاه آشپزی، خمیر بازی، کاردستی و رنگ‌آمیزی کار برگ و نمایش‌هایی در راستای مبحث کتاب انتخاب شده‌اند که به فرزندان عزیزمان کمک می‌کنند علاوه بر یادگیری زبان با انواع سرگرمی‌ها هم آشنا شوند و از آن‌ها لذت ببرند.

در کلاس‌های کارگاهی زبان انگلیسی ما از متد آموزشی Pockets استفاده می‌کنیم که یکی از بهترین و تائید شده ترین کتب آموزشی برای آموزش زبان به کودکان زیر ۹ سال می‌باشد. مدرسین ما به صورت حرفه‌ای آموزش دیده‌اند تا به صورت حرفه‌ای بتوانند اهداف آموزشی ما را با بهترین نحو برای کودکانمان به اجرا درآورند.

آموزشگاه زبان خزایلی، برگزار کننده کلاس های آموزشی آنلاین زبان انگلیسی برای تمامی گروه های سنی می باشد. کلاس های مجازی امکان برگزاری کلاس زبان در سطح ملی و جهانی فراهم آورده است. ما مفتخریم که در زمینه آموزش مجازی از پیشگامان هستیم. جهت مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد آموزشگاه زبان انگلیسی اینجا را کلیک کنید.